8 kg amfetaminy

Laboratorium, w którym produkowano amfetaminę, zlikwidowali funkcjonariusze łódzkiego Centralnego Biura Śledczego. W związku z tą sprawą zatrzymano cztery osoby, w tym chemika odpowiedzialnego za produkcję narkotyku.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2109
Jak poinformował PAP nadkomisarz Tomasz Klimczak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, laboratorium mieściło się na strychu domku jednorodzinnego w centrum Łodzi. Ze znalezionych tam komponentów do produkcji narkotyku można było wyprodukować prawie 8 kg amfetaminy.
Policja znalazła też na strychu zapasy żywności, dla chemika pracującego w laboratorium. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy CBŚ próbował uciekać po drabinie na dach posesji. Tam jednak wpadł w ręce policjantów.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Czwartkowy wieczór , apartament matki rodzicielki zlokalizowany na piętrze 17. Zabezpieczone wyjście na balkon, ze względu na umiejscowienie na nadmiernie niebezpiecznej wysokości, decyzja podwarunkowana ogromną ilością aplikowanego medykamentu. Nastawienie jak najbardziej pozytywne, z lekką nutką niepewności, gdyż nie wiedziałem co może się wydarzyć, a dawka jest najwyższą obecnie na forum.

13.05.2008

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

wewnętrzna silna potrzeba odbycia tego tripa, coś mi mówiło, że właśnie teraz jest ten czas grzyby zjedzone w domu

 

 

Przygotowałam lemon tek z 4 gramów grzybów.

Zapaliłam lampki ledowe przy łóżku, włączyłam muzykę, przygotowałam wszystko czego mogę potrzebować w trakcie tripa. Wiedziałam, że to jest dobry moment. Czułam wewnętrznie, że potrzebuję tego tripa, że przyniesie mi on coś dobrego, że czegoś mnie nauczy, że pokaże coś o czym nawet nie śniłam. Nie pomyliłam się….

 

Równo o 22:00 wypiłam wywar z magicznych grzybów, założyłam słuchawki na uszy i czekam.

  • Marihuana

Nazwa substancji: MarihuanaPoziom doświadczenia użytkownika: doświadczony (amfa na studiach - 100 lat temu, LSD - fantastyczny trip, marycha - lekkie fazy),Dawka, metoda zażycia: ot, w końcówce fifki.Set & setting: własne mieszkanie, dobry humor, ścieżka dźwiękowa "The Crow" / Diana KrallCo było inaczej: wcześniej po MJ miałem tylko efekty przyjemnego odprężenia.

  • Marihuana

Rodzaj substancji: Cannabis
Doświadczenie:kilka razy SD,LSA no i mj - jak widac raczej skromnie.
Set & setting:Mój pokój + 2 kumple + komputer + film.Wieczór.
randomness