REKLAMA
23-letni narkoman brutalnie zaatakował spacerujące kobiety

Odurzony klejem narkoman napadł na dwie kobiety, które spacerowały w parku w gdańskim Jelitkowie z trzyletnim dzieckiem. Potrzebował pieniędzy na kolejną dawkę butaprenu.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

2686

Odurzony klejem narkoman napadł na dwie kobiety, które spacerowały w parku w gdańskim Jelitkowie z trzyletnim dzieckiem. Potrzebował pieniędzy na kolejną dawkę butaprenu. Policji błyskawicznie udało się zatrzymać napastnika.

Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem przy ul. Kaplicznej w Jelitkowie. 55-letnia kobieta razem ze swoją córką i trzyletnią wnuczką wybrały się na spacer do parku. Traf chciał, że pojawił się tam również 23-letni Robert A.

Mężczyzna wąchał klej. Był odurzony i pobudzony. Kiedy zobaczył przechodzące obok niego kobiety, brutalnie je zaatakował, choć nie dały mu ku temu żadnych powodów. Robert A. zaczął bić 55-latkę po głowie. Ta zaczęła się bronić. Narkoman zdołał jednak wyrwać swojej ofierze torebkę, a potem uciekł. Na szczęście, zimną krew zachowała córka zaatakowanej kobiety. Zadzwoniła na policję. Na miejsce napadu natychmiast przyjechał patrol, który już po kilku minutach zatrzymał Roberta A. Mężczyzna jest znany policji z włamań i kradzieży. Funkcjonariusze przypuszczają, że może mieć na koncie więcej takich napadów, jak ten w Jelitkowie.

- Każde zdarzenie z udziałem osób uzależnionych jest inne - mówi Danuta Wołk-Karaczewska, rzecznik gdańskiej policji. - Nie zawsze można przewidzieć, jak się zakończy. Reakcje ludzi po zażyciu narkotyku są zróżnicowane - od apatii po niehamowaną agresję, tak jak miało to miejsce w Jelitkowie. Nie ma więc skutecznej recepty na to, jak zachować się w momencie ataku przez osobę uzależnioną od środków odurzających.

Źródło: Dziennik Bałtycki, Karolina Ołoś

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Bysy (niezweryfikowany)
i oczywiscie nie mial 3zł na tubke kleju ;)
Mnietek (niezweryfikowany)
hyba hodzilo jej o empatie :/ niedouczona ta dzisiejsza policja :[
Rasta (niezweryfikowany)
Czyżby mała prowokacja :P ?
redakcja
Zabronić posiadania butaprenu - za jedną tubkę: 8 lat więzienia.
roman pedal (niezweryfikowany)
chcialbym serdecznie pozdrowic kozki wielkie
nie jestem anonimem! (niezweryfikowany)
czy osoba która zajmuje się klejeniem modeli i chcąc nie chcąc wdycha opary kleju też jest narkomanem?
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Ostatnie grzybienie w tym sezonie, mieszkanie kolegów, 2 osoby "trzeźwe" (względnie:] ) 7 grzybiarzy z różnym doświadczeniem.

Będę mówił o doświadczeniu które spotkało mnie i mojego towarzysza i jego dziewczynę, powiedzmy Kojota i Bekszę i jedzącego po raz 2 łysice Rombajrła ( myślę że będzie z niego dobry psychonauta do swojego kuzyna Ś potrafi czerpać z tripa). Reszta psychonautów chyba nie doświadczyła tego co my, nie zintegrowali się zbytnio z nami (tak przynajmniej mi się wydaje) ciężko jest mi zachować chronologię zdarzeń ale postaram się jak mogę.

18:30 T+00 popijam wodą około 50 większych suszonych łysiczek wcześniej pociętych na wiórki.

T+10 min dołącza do mnie K, zjada 105 sztuk

  • 3 4-DMMC
  • Problemy zdrowotne

Często po skończonym tripie z fajną substancją mam ochotę podzielić się swoimi przemyśleniami, na JEJ temat z innymi. Wtedy piszę trip raporty, które potem trafiają albo do moich przyjaciół albo do internetu. Tym razem ten tekst ma inny charakter:
1. Informacyjny.
2. Pokazujący niebezpieczeństwo wynikające z zażywania 3,4 DMMC.

Start.

  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz
  • Tabaka
  • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne. Sierpniowy nudny wieczór w swoim pokoju.

 

Pierwszy raz z kodeiną.

Zachęcona trip reportami i artykułami z hyperka, postanowiłam wreszcie sama przekonać się o działaniu tego specyfiku. Wspomnę, że to mój drugi - nie licząc THC oczywiście - eksperyment z substancjami (pierwszy – benzydamina, niecały miesiąc wcześniej),  więc ciągle czuję ten dreszczyk emocji a zarazem lekkiego niepokoju.

  • Dekstrometorfan

Set & Settings: Właściwie żadne... Byłem chory i leżakowałem w łóżku z ciekawości zapodałem 450[mg]DXM i czekałem co będzie dalej ...

Substancja: 450 dxm.

Exp: Marihuana, Gałka muszkatołowa, Dekstrometorfan, Aviomarin

Waga i wiek: 21 lat, 60kg

TR:

Pierwszy kontakt z DXM, bardzo bardzo spontaniczny, co ma swoje plusy i minusy... miałem dużo szczęścia - bo nic w życiu nie przygotuje nas na takie wrażenia i taki stan świadomości jaki niesie ze Sobą Dekster.