REKLAMA
23-letni narkoman brutalnie zaatakował spacerujące kobiety

Odurzony klejem narkoman napadł na dwie kobiety, które spacerowały w parku w gdańskim Jelitkowie z trzyletnim dzieckiem. Potrzebował pieniędzy na kolejną dawkę butaprenu.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

2684

Odurzony klejem narkoman napadł na dwie kobiety, które spacerowały w parku w gdańskim Jelitkowie z trzyletnim dzieckiem. Potrzebował pieniędzy na kolejną dawkę butaprenu. Policji błyskawicznie udało się zatrzymać napastnika.

Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem przy ul. Kaplicznej w Jelitkowie. 55-letnia kobieta razem ze swoją córką i trzyletnią wnuczką wybrały się na spacer do parku. Traf chciał, że pojawił się tam również 23-letni Robert A.

Mężczyzna wąchał klej. Był odurzony i pobudzony. Kiedy zobaczył przechodzące obok niego kobiety, brutalnie je zaatakował, choć nie dały mu ku temu żadnych powodów. Robert A. zaczął bić 55-latkę po głowie. Ta zaczęła się bronić. Narkoman zdołał jednak wyrwać swojej ofierze torebkę, a potem uciekł. Na szczęście, zimną krew zachowała córka zaatakowanej kobiety. Zadzwoniła na policję. Na miejsce napadu natychmiast przyjechał patrol, który już po kilku minutach zatrzymał Roberta A. Mężczyzna jest znany policji z włamań i kradzieży. Funkcjonariusze przypuszczają, że może mieć na koncie więcej takich napadów, jak ten w Jelitkowie.

- Każde zdarzenie z udziałem osób uzależnionych jest inne - mówi Danuta Wołk-Karaczewska, rzecznik gdańskiej policji. - Nie zawsze można przewidzieć, jak się zakończy. Reakcje ludzi po zażyciu narkotyku są zróżnicowane - od apatii po niehamowaną agresję, tak jak miało to miejsce w Jelitkowie. Nie ma więc skutecznej recepty na to, jak zachować się w momencie ataku przez osobę uzależnioną od środków odurzających.

Źródło: Dziennik Bałtycki, Karolina Ołoś

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Bysy (niezweryfikowany)
i oczywiscie nie mial 3zł na tubke kleju ;)
Mnietek (niezweryfikowany)
hyba hodzilo jej o empatie :/ niedouczona ta dzisiejsza policja :[
Rasta (niezweryfikowany)
Czyżby mała prowokacja :P ?
redakcja
Zabronić posiadania butaprenu - za jedną tubkę: 8 lat więzienia.
roman pedal (niezweryfikowany)
chcialbym serdecznie pozdrowic kozki wielkie
nie jestem anonimem! (niezweryfikowany)
czy osoba która zajmuje się klejeniem modeli i chcąc nie chcąc wdycha opary kleju też jest narkomanem?
Zajawki z NeuroGroove
  • Areca catechu (palma arekowa, betel)

substancja : 1 łyżka od herbaty startego orzecha palmy betelowej +1 łyżka od herbaty sody oczyszczanej + szklanka wody


doswiadczenie : coraz to większe ;)
  • 4-HO-MET
  • Miks

Po dwumiesięcznym odpoczynku od sajko, naszła mnie ochota na tripa i wtedy przyszedł pomysł zmiksowania  Metocyny z 5-MAPB do miksu w sposób zupełnie nie planowany doszło dopalenie kilku lufek maczanki na BB-22.

15:40

  • Dekstrometorfan

Specyfik:


Acodin (30x15mg) dostępny w każdej aptece bez recepty w cenie 5,55 :P

Dawka :


Ja - 300MG (Dwa razy po 150 w odstępie 5 minut)


Kumpel 300mg (Na raz)


Zapijane tymbarkiem wiśniowo-jabłkowym.Poziom doświadczenia użytkownika:


Ogólnie małe doświadczenia, pierwszy raz z DXM

Stan umyslu:


  • Zolpidem


Słowo wstępu: Niech ten TR będzie przestrogą dla wszystkich, którzy lubią ostrą jazde i za bardzo nie zwracają uwagi na to co sobie podają, w jakich dawkach i w połączeniu z czym. Ja kiedys tak robiłem i ciesze się, że trwale się przez to nie uszkodziłem.


randomness