REKLAMA
19-letni Janusz płacił amfetaminą za mieszkanie?

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mojaolesnica.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

474

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.

Niedawno policja zatrzymała 19-letniego Janusza S. W lodówce zajmowanego przez niego mieszkania znaleziono ok. 170 g amfetaminy i 15 g konopi indyjskich. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Może mu grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

- Jest podejrzany o posiadanie narkotyków i ich udostępnianie właścicielowi mieszkania, które wynajmował w zamian za obniżenie czynszu - mówi portalowi MojaOlesnica.pl prokurator Iwona Krzyżewska-Zazula, zastępca Prokuratora Rejonowego w Oleśnicy.

- Przyznał się, że zabezpieczone narkotyki stanowią jego własność. Nie przyznał się natomiast do udzielania ich właścicielowi mieszkania, ale daliśmy wiarę relacjom drugiego mężczyzny - dodaje nasza rozmówczyni.

Zarzut dotyczący samego posiadania niewielkiej ilości narkotyków usłyszała także partnerka zatrzymanego. Natomiast przy właścicielu mieszkania nie znaleziono zabronionych środków.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Impreza psytrance w pewnej dużej hali. Byłem raczej spokojny i nastawiałem się na głębokie zanurzenie w oceanach dźwięku.

To był ten moment którego się nie spodziewałem, T0+2,5h, po tym jak powoli zatapiałem się w dźwiękach widząc zmieniające się wraz z muzyką ruchy i zachowania ludzi jakby były architektonicznie tworzone przez muzykę i analizowałem to co widzę, nagle mnie uderzyło z całą mocą. Stałem się częścią tego wszystkiego, już nie jako obserwator ale jako aktywny uczestnik poddany wpływowi, wydawało mi się że to co słyszę i widzę tworze sam ale nie mam kontroli nad tym, zatem pochodzi to z części mnie nad którą nie panuję.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Mieszkanie, pokój. Oczekiwania pozytywne, ze względu na wcześniejsze kontakty z tym psychodelikiem. Nastrój neutralny.

Ok. 23 zarzuciłem pół blottera 220ug. Obawiałem się, że pełny może mnie za bardzo pozamiatać, a wcześniej brałem też tylko 110. Byłem sam w mieszkaniu. Na pierwsze efekty czekałem do około 24. Ogólna zmiana nastroju na bardziej pozytywny, chęć rozmowy. 

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Kodeina

Substancje&dawkowanie: sto suszonych łysiczek lancetowatych skonsumowanych we dwójkę w około 20 minut (waga ~70kg), 150mg kodeiny (thiocodin), 3mg klonazepamu, dwie szklannice „swojaka”.

Doświadczenie (psychodeliki): amanita muscaria , bromo-dragonfly, dekstrometorfan, doc, ecstasy, gałka muszkatołowa, haszysz, konopie, lsa, lsd, peganum harmala, psilocybe cubensis, psilocybe semilanceata, salvia divinorum, 4-ho-mipt, 4-aco-dmt.

  • MDMA (Ecstasy)
12:30 spożycie xtc ibn ladenów na spółę z samiczką
randomness