REKLAMA
19-latek wpadł ze słoikiem marihuany... w Biedronce na Bałutach

Jeden z klientów łódzkiej Biedronki został posądzony o kradzież. Podczas przeszukania plecaka okazało się, że nie ma fantów tylko... słoik z marihuaną. Ochroniarz wezwal policję.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1193

Jeden z klientów łódzkiej Biedronki został posądzony o kradzież. Podczas przeszukania plecaka okazało się, że nie ma fantów tylko... słoik z marihuaną. Ochroniarz wezwal policję...

19-latek chciał zrobić zakupy w sklepie Biedronka przy ul. Kowalskiej na Bałutach. Wszedł z plecakiem do środka i błąkał się nerwowo między regałami. Nerwowe zachowanie wzbudziło zainteresowanie ochrony.

Ochroniarz podejrzewał, że klient coś ukradł ze sklepu. Chciał sprawdzić zawartość jego plecaka, a gdy chłopak odmówił okazania jego zwartości, wezwał policję. Wówczas nastolatek wyjął z plecaka słoik w którym miał marihuanę i zaczął systematycznie zjadać zioło. Gdy policjanci przybyli na miejsce okazało się, że w słoiku jest jeszcze nieco narkotyku. Po zważeniu było go dokładnie 11 gramów. Ponieważ 19-latek był pod wpływem narkotyków, pogotowie przewiozło go do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy.

Posiadaczowi marihuany grozi do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

ZX
No wiecie nieraz naćpany z kapturem w różnych miejscach dziwnie się zachowywałem w sklepie i mnie czasami ochrona sprawdzała i raz nawet policje od razu wezwali że mnie przy wyjściu zgarnęli, ale ja do sklepu nie chodzę z towarem, po prostu zostawiam w domu i się w ogóle z nim nie bujam. A czujność można stracić bo się pomyśli a wezmę sobię towar bo idę do sklepu i tu przypał, tak samo z np. pkp, jak się gdzieś jedzie i siedzi na peronie to policja też się czepia.
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Wstaję o godzinie 9:45. Rozciągam się po czym idę do salonu pogadać z kumplem P. Nie jem nic.

 

10:10

Wrzucam pół białego, bezsmakowego blottera.

10:17

Chyba czuję pierwsze efekty, idę się wykąpać. Podczas kąpieli wydaje mi się, że mam podwyższony nastrój ale to może placebo, podnieta. Bo w sumie dawno nic nie ładowałem. Czuję specyficzny ucisk w czole i delikatną ciężkość ciała.

10:30 

Widoczna poprawa humoru. Śmieję się z pokruszonej, wymagającej operacji kostki znajomego. 

10:35

  • Dimenhydrynat

Nazwa substancji : Aviomarin

Poziom doswiadczenia : MJ i Hash notorycznie . . . pierwszy raz avio

Dawka: 15 tabletek, doustnie.

Set & setting : Wypoczety, oczekiwania haluny :)

EFEKTY:


  • Gałka muszkatołowa


Nazwa substancji: Gałka muszkatołowa


Poziom doswiadczenia: sporo THC, pare razy amfa i 2 razy gałka muszkatołowa


Dawka, metoda zażycia: 3 paczki gałki mielonej (Kamis) & 3 całe "orzechy" gałkowe, także Kamis. Do tego troche ziółka i piwka. (dawka skonsumowana została przez 2 osoby)


Nastawienie do gałki: Nieprzekonywujące


Czas: jakoś Kwiecień 2005r


  • Gałka muszkatołowa

Jakieś 2 lata temu przeżyłem nieco głupi okres fascynacji wszelkimi narkotykami. Obecnie mi przeszło, ale może komuś do czegoś moje wypociny się przydadzą. Byłem kompletnym dziewicem w tym temacie - nawet nie piłem alkoholu. Pod wpływem ispiracji tej strony kupiłem trzy opakowania mielonej gałki muszkatołowej (chyba 20 gram, ale nie jestem pewien) firmy ZIOŁOPEX.
randomness