REKLAMA
11-latek z Walii przez 33 godziny był "jak zombie". Wszystko przez narkotyk

"To było przerażające. Jakby potwór przejął jego ciało, był niewiarygodnie silny. W tym ciele nie było 11-letniego chłopca."

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Dagmara Smykla

Odsłony

640

"To było przerażające. Jakby potwór przejął jego ciało, był niewiarygodnie silny. W tym ciele nie było 11-letniego chłopca."

Narkotyk zaczął działać dopiero po wielu godzinach [???]. Logan Johns-Evans z Wildmill w południowej Walii zachowywał się całkowicie normalnie w niedzielę wieczorem, kiedy wrócił do domu po spotkaniu ze znajomymi. Jak podaje "Mirror", w nocy jego matka myślała, że lunatykuje: 11-latek o 3:00 próbował przejść przez zamknięte drzwi. Zdziwiona Jade Johns zaprowadziła syna do łóżka, a rano próbowała go obudzić.

Logan był "jak zombie". Nie był w stanie mówić, nie ruszał się, a jego spojrzenie było puste. Po przewiezieniu do szpitala Logan "obudził się" na chwilę, ale był wściekły i agresywny wobec otoczenia. Lekarze nie mieli pojęcia, co się stało. Dopiero wtedy siostra chłopca powiedziała matce, że Logan na spotkaniu z kolegami palił papierosy.

To był tylko "dowcip". Okazało się, że któryś ze znajomych 11-latka w ramach żartu podał mu papierosa, w którym tytoń zmieszany był z syntetycznym narkotykiem. "Spice" jest niewykrywalny w moczu i krwi zażywającej go osoby, ale według lekarzy objawy Logana pasują do zatrucia tym narkotykiem.

11-latek obudził się po 33 godzinach spędzonych w szpitalu. Chłopiec zachowywał się całkowicie normalnie, ale myślał, że dopiero przyjechał do szpitala. Następnego dnia wypisano go do domu. Matka Logana po paru dniach napisała na Facebooku, że jej syn cierpi ma silne bóle głowy, jest wciąż słaby i zmęczony.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

dajmon
Przebieg bardziej pasujący do antycholinergików. Strychnina? Jednak nietypowa reakcja dziecka na kannabinoidy też prawdopodobna.
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

nazwa substancji : benzydamina


poziom doświadczenia : pierwszy raz


dawka, metoda zażycia : 1 gram ; doustnie


"set & setting" : dom, pod wieczor


efekty : haluny, smugi swiatla


czy dane doświadczenie... : inaczej patrze na srodki do plukania pochwy ;>

  • Katastrofa
  • Marihuana

Niedziela wieczór, moje mieszkanie, maiłem bardzo dobry nastrój, chciałem się zrelaksować, w lodówce czekał na mnie 6ścio-pak piwa a na komputerze kupa dobrej muzyki i filmów oraz moje zdjęcia i ukochany photoshop - uwielbiam "tworzyć pod wpływem THC :)

Witam

Mimo iż palę ziółko już od ok. 10 lat to moje przeżycia z tripa jaki zaliczyłem pewnej styczniowej niedzieli tego roku tj. 2012 zmieniły moje podejście i wiedzę na temat tej substancji...

  • Dekstrometorfan

Pewnej slonecznej soboty kumpela (G) zorganizowała ognisko w pobliskiej piwiarni leśnej, umiejscowionej na skarju lasu. Postanowiliśmy wraz z (S) i jeszcze 4 kumpelami najeść się acodinów. Skoczylismy z rana do apteki i kupilismy 2 opakowania w cenie 5,55zł za jedno.