24.04-Dzień i Noc Oburzenia

ZAMANIFESTUJ SWOJE POPARCIE, WYDRUKUJ TEN TEKST I ROZKLEJ WSZĘDZIE, GDZIE SIĘ DA. ZACZNIJMY POKOJOWĄ REWOLUCJĘ!!

Tagi

Odsłony

1812

24 kwietnia został ogłoszony przez Sojusz Polityki Narkotykowej (Drug Policy Alliance) dniem i nocą oburzenia. Jest formą protestu jak i sygnałem do rozpoczęcia pokojowej, globalnej, rewolucji. Bezpośrednim powodem tej akcji jest planowane przez Kongres Amerykański głosowanie dwóch nowych ustaw, CLEAN-UP Act oraz Ecstasy Awareness Act.

Ustawa CLEAN-UP, a w szczególności Sekcja 305, czyni przestępstwem federalnym - karanym do 9 lat w więzieniu - promowanie imprez typu rave lub innych imprez muzycznych o których osoba promująca wie, lub może wiedzieć, iż będą dystrybuowane lub używane narkotyki. To nie ma sensu. Rząd nie potrafi usunąć narkotyków nawet z więzień, więc każdy ma powód uważać że na każdej jego imprezie znajdować się będą narkotyki. Każdy koncert muzyczny przyciąga ludzi którzy chcą użyć lub sprzedać narkotyki. Prawa te w efekcie uczynią przestępcą każdego promotora, właściciel klubu czy innego obszaru na którym odbywa się impreza.

W naszej opinii prawdziwym źródłem tego oburzenia jest prowadzona przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej Wojna z Narkotykami . Wojna, w której cieniu żyjemy, a która co roku zbiera coraz większe żniwo śmierci, chorób, korupcji i wykluczenia. Obecna administracja amerykańska ślepo podąża wytyczoną jeszcze w czasach prezydenta Reagana ścieżką, co roku wprowadzając większe restrykcje, nie podejmując przy tym i tłumiąc wszelkie próby nawiązania dialogu na rzecz racjonalnej i efektywnej polityki narkotykowej. Pod hasłami walki z terroryzmem oraz narkotykami konsekwentnie ogranicza liczbę swobód obywatelskich. Przez długi okres także w Polsce, próby potraktowania poważnie problemu związanego z obecną polityką narkotykową były tłumione, jednak istnieją duże powody aby sądzić iż niedługo podobnie jak u naszych południowych i zachodnich sąsiadów, także u nas, rozpocznie się poważna, publiczna debata na temat reformy polityki narkotykowej.

Wraz z Europejską Radą Polityki Narkotykowej przygotowujemy szereg akcji, także w naszym rejonie geograficznym. Otwarcie naszej kampanii Przesilenie 2004 odbędzie się podczas Alternatywnego Forum Ekonomicznego w Warszawie, w piątek, 30 Kwietnia o godzinie 12:00. Nasza koalicja, w dniach 1-8 maja przeprowadzi globalny Million Marijuna March, w 300 miastach na całym świecie, także w Warszawie. Zbiórka, 1 maja, plac Zamkowy, od godziny 14:00, początek 16:00. Część z Nas uczestniczyć będzie także w demonstracji wa29.org, część, na zaproszenie Federacji Młodych Socjaldemokratów, w obchodach święta 1 maja. Zapraszam do odwiedzenia stron

http://kanaba.info
http://encod.org
http://www.drugpolicy.org/
oraz
http://www.protectlivemusic.org/

gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji. Polecamy także zapoznać się z naszą broszurą informującą o otwarciu Kampanii Przesilenie 2004 [http://lin.icis.pcz.czest.pl/agenda-pl.pdf].

Artur Radosz
KANABA - RUCH NA RZECZ LEGALIZACJI KONOPI
Warszawa, Polska
Tel. +48 694 929 747
E-mail:artur@kanaba.info

PROSIMY CIĘ [POBIERZ WERSJĘ DO DRUKU [http://lin.icis.pcz.czest.pl/24.pdf]!
WYDRUKUJ JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ EGZEMPLARZY!
24 KWIETNIA (SOBOTA) ROZWIEŚ JE WSZĘDZIE, GDZIE TYLKO MOŻESZ !
POMÓŻ NAM ZALEGALIZOWAĆ!
POINFORMUJ O AKCJI JAK NAJWIĘCEJ LUDZI, OD TEGO ZALEŻY LOS LEGALIZACJI.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, na raczej lajtowy trip w mieszkaniu.

Gdy okazało się, że tego dnia będę miał wolnych kilka godzin, dużo nie myśląć postanowiłem umilić sobie ten czas 25D-NBOMem. To był 3 raz z tą substancją, jednak całkowicie inny od poprzednich.

(Chronologia może być dość mocno pomieszana)

  • Mefedron
  • Retrospekcja

Wyjaśnienie osób i zdarzeń w pierwszej części czyli tu: https://neurogroove.info/trip/moda-na-mefedron-vol1

Chciałabym mieć plik na dysku z zapisem tego wydarzenia, tak żeby móc je jak najprawdziwiej przedstawić. Ponieważ nie mam będę korzystać z zasobów mojej ułomnej pamięci, gdzieniegdzie luki uzupełniając fantazją pisarską.

 

Mijały dni, mijały noce. Zostaliśmy sami: ja i mefedron. Praktycznie nie wychodziłam przez ten czas z pokoju. Przemek mnie nie odwiedzał, musiał być zajęty ogarnianiem swoich spraw rodzinnych.

 

  • Butylon
  • Metkatynon

Set&Setting: Akademik, wieczór, metkat: ~18:30 butylon: ~23.00. Jako cel postawiłem sobie zminimalizowanie zejścia metkatowego butylonem. Miałem lekkie obawy co do tego, czy aby dobrze robię dorzucając do tak silnego stymulanta jak metkatynon cokolwiek.

Dawkowanie: Metkatynon z paczki acataru, około 80-100mg butyl-one odmierzone na oko. Pewnie butylonu bym nie spróbował ale dostałem w gratisie od pewnego sklepu.

Wiek i doświadczenie: 21 lat, około 85kg. Ze stymulantów próbowałem: Metkatynon, Amfetamina i teraz Butylon.

  • LSD-25

Czas i miejsce: Zjedliśmy we czwórkę każdy po całym Fat Cat-cie około godz. 18:00 , po około pół godziny zaczęło się już rozkręcać (zadziwiająco szybko) , więc wzięliśmy magicznie świecącą latarkę , magnetofon pod rękę , muzykę na full i ruszyliśmy w las na najpozytywniejszego tripa mojego życia.