24.04-Dzień i Noc Oburzenia

ZAMANIFESTUJ SWOJE POPARCIE, WYDRUKUJ TEN TEKST I ROZKLEJ WSZĘDZIE, GDZIE SIĘ DA. ZACZNIJMY POKOJOWĄ REWOLUCJĘ!!

Tagi

Odsłony

1812

24 kwietnia został ogłoszony przez Sojusz Polityki Narkotykowej (Drug Policy Alliance) dniem i nocą oburzenia. Jest formą protestu jak i sygnałem do rozpoczęcia pokojowej, globalnej, rewolucji. Bezpośrednim powodem tej akcji jest planowane przez Kongres Amerykański głosowanie dwóch nowych ustaw, CLEAN-UP Act oraz Ecstasy Awareness Act.

Ustawa CLEAN-UP, a w szczególności Sekcja 305, czyni przestępstwem federalnym - karanym do 9 lat w więzieniu - promowanie imprez typu rave lub innych imprez muzycznych o których osoba promująca wie, lub może wiedzieć, iż będą dystrybuowane lub używane narkotyki. To nie ma sensu. Rząd nie potrafi usunąć narkotyków nawet z więzień, więc każdy ma powód uważać że na każdej jego imprezie znajdować się będą narkotyki. Każdy koncert muzyczny przyciąga ludzi którzy chcą użyć lub sprzedać narkotyki. Prawa te w efekcie uczynią przestępcą każdego promotora, właściciel klubu czy innego obszaru na którym odbywa się impreza.

W naszej opinii prawdziwym źródłem tego oburzenia jest prowadzona przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej Wojna z Narkotykami . Wojna, w której cieniu żyjemy, a która co roku zbiera coraz większe żniwo śmierci, chorób, korupcji i wykluczenia. Obecna administracja amerykańska ślepo podąża wytyczoną jeszcze w czasach prezydenta Reagana ścieżką, co roku wprowadzając większe restrykcje, nie podejmując przy tym i tłumiąc wszelkie próby nawiązania dialogu na rzecz racjonalnej i efektywnej polityki narkotykowej. Pod hasłami walki z terroryzmem oraz narkotykami konsekwentnie ogranicza liczbę swobód obywatelskich. Przez długi okres także w Polsce, próby potraktowania poważnie problemu związanego z obecną polityką narkotykową były tłumione, jednak istnieją duże powody aby sądzić iż niedługo podobnie jak u naszych południowych i zachodnich sąsiadów, także u nas, rozpocznie się poważna, publiczna debata na temat reformy polityki narkotykowej.

Wraz z Europejską Radą Polityki Narkotykowej przygotowujemy szereg akcji, także w naszym rejonie geograficznym. Otwarcie naszej kampanii Przesilenie 2004 odbędzie się podczas Alternatywnego Forum Ekonomicznego w Warszawie, w piątek, 30 Kwietnia o godzinie 12:00. Nasza koalicja, w dniach 1-8 maja przeprowadzi globalny Million Marijuna March, w 300 miastach na całym świecie, także w Warszawie. Zbiórka, 1 maja, plac Zamkowy, od godziny 14:00, początek 16:00. Część z Nas uczestniczyć będzie także w demonstracji wa29.org, część, na zaproszenie Federacji Młodych Socjaldemokratów, w obchodach święta 1 maja. Zapraszam do odwiedzenia stron

http://kanaba.info
http://encod.org
http://www.drugpolicy.org/
oraz
http://www.protectlivemusic.org/

gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji. Polecamy także zapoznać się z naszą broszurą informującą o otwarciu Kampanii Przesilenie 2004 [http://lin.icis.pcz.czest.pl/agenda-pl.pdf].

Artur Radosz
KANABA - RUCH NA RZECZ LEGALIZACJI KONOPI
Warszawa, Polska
Tel. +48 694 929 747
E-mail:artur@kanaba.info

PROSIMY CIĘ [POBIERZ WERSJĘ DO DRUKU [http://lin.icis.pcz.czest.pl/24.pdf]!
WYDRUKUJ JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ EGZEMPLARZY!
24 KWIETNIA (SOBOTA) ROZWIEŚ JE WSZĘDZIE, GDZIE TYLKO MOŻESZ !
POMÓŻ NAM ZALEGALIZOWAĆ!
POINFORMUJ O AKCJI JAK NAJWIĘCEJ LUDZI, OD TEGO ZALEŻY LOS LEGALIZACJI.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Skopolamina

Nastawienie na miłe doświadczenie. Wieczór, ciemny pokój. Światła monitorów i miasta.

Komplikacje z bankiem doprowadzały dosłownie do szału, ale w końcu po prawie tygodniu zmagań się udało. Czekam na przesyłkę. Mimo wszystko mam ochotę coś zaćpać. Pada na Skopolaminę. 
Biorę psa na smycz i wybieram się do apteki. Mimo nieprzespanych ponad trzydziestu godzinach czuję się w porządku. Za Buscopan płacę ponad 13 zł, nastawiona jestem całkiem pozytywnie, ale mam wątpliwości, że może nie zadziałać. Wtedy będę się przeklinać, że nie kupiłam 2 paczek DXM. Mniejsza o to.  

  • Gałka muszkatołowa

  • Inne

ja mialem po paleniu 3 najwazniejsze przemyslenia (ktore

pamietam bo napewno bylo wiecej): wszystko, ale doslownie

wszystko sklada sie z drobniutkiego pylku. wszystkie rzeczy

i organizmy zywe skladaja sie z pylku, ktory jest taki sam

(chemicznie) , ale rozni sie odrobine wlasciwosciami

fizycznymi (gietkosc, elastycznosc). sprobujcie kiedys w

czasie podrozy na elektrykach (hasze, grasy, kwasy, kaktusy,

guma z zuzytych opon samochodowych....) popatrzec na cos i

randomness