Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1922 • Strona 188 z 193
  • 2209 / 437 / 0
O w mordę, tego za bardzo się nie spodziewałem, wydawała się być całkiem odpowiedzialna jak na użytkownika majki. Czy to było celowe?
15 października 2024Ptaszyna pisze:
postanowiłem odpalić w życiu tryb mroczności
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 2394 / 647 / 0
ona już miała na koncie takie akcje że się budziła na sorze po przeżyciu kurwa Śmierci Klinicznej po przedawkowaniu- wszyskiego na raz m.... ale tym razem się nie udało. Nie wiem czy robiła to dla zejścia czy dla fazy - ale jak ją znałem śmiało stwierdzę że i dla jednego i dla drugiego
nie będę mówił szczegułów ale miała teraz mega ciężko w życiu. Trochę koszmar na jawie. Postanowiła od tego wszystkiego uciec ....


Kochana Aniu, mam nadzieję że przemierzasz teraz bezkresne pola Maków i że jesteś tam w końcu szcżęsliwa oraz wolna od tego wszystkiego co było złe I Dziękuję Ci ! Dziękuję CI kochana za wszystkie pozytywne i szalone rzeczy jakie wniosłaś do mojego życia Wspomnienia o zajebistych akcjach jakie przeżyliśmy, naszym związku (Zwanym między nami Ćpuńskim-Kolektywem) ... te myśli nigdy mnie nie opuszczą, zawszę będą ze mną, będą o Tobie przypominac..

No a teraz śpij Ratne... próbowałaś skoro nie dało rady to się wyśpij w końcu porządnie Aniu !<3 .
@ Ratnehap
  • 4726 / 777 / 0
Szkoda . Sympatyczna sie wydawala .
Nie wiem czy rodzice zyja i jaki miala kontakt bo jak ktos tak wczesnie umiera to zawsze mysle tez o jego rodzicach. Rodzic nie powinien chowac swojego.dziecka
Na forum jest sporo osob ktore to trzyma przy zyciu a potem sie odpala bez żalu
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2394 / 647 / 0
Jej rodzice mieli kupe kasy , pokończone studia i te inne gówna mieli zajebiste zawody i zajebisty DOM ( jej DOM rodzinny ze tak powiem ) Zawsze byli gotowi jej pomóc lecz od kiedy się dowiedzieli o problemie narkomańswa to zakrecili jej kurek z hajsem. I po prostu zawsze wiedziala ze co by się nie wydarzylo - ma rodziców ma DOM do którego moze wrócić - ja to nazywałem "jej siatką bezpieczeństwa" Jej sytuacji zyciowej wam nie bd tłumaczył bo nie mam najmniejszego prawa. Ale skoro pytasz to tak, miała kochających rodziców. Nawet sobie nie chce wyobrażać co oni teraz czują. Walczyli onią około 10 lat. Ale wygrały jednak narkotyki
  • 4068 / 658 / 2117
Przykra sprawa. Skoro to potwierdzone, umieściłem info w Narkopolia - cmentarz użytkowników Hyperreal ku pamięci jej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich znajomych, a zwłaszcza rodziców. Nie chcę nawet myśleć, jaki ból teraz odczuwają.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 1190 / 292 / 12
nieno szkoda fajna dupa się wydawała (przynajmniej na zdjęciach) ale z lekkim zażenowaniem czytam te kondolencje jak sobie przypomnę jak roku temu odpierdalaliscie szopkę w temacie z ryjcami no ale chujtam skoro o zmarłych nie mówi się źle albo wcale to reszta niech pozostanie milczeniem
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 2845 / 1567 / 34
13 sierpnia 2024WujekMorda pisze:
Jej rodzice mieli kupe kasy , pokończone studia i te inne gówna mieli zajebiste zawody i zajebisty DOM ( jej DOM rodzinny ze tak powiem ) Zawsze byli gotowi jej pomóc lecz od kiedy się dowiedzieli o problemie narkomańswa to zakrecili jej kurek z hajsem. I po prostu zawsze wiedziala ze co by się nie wydarzylo - ma rodziców ma DOM do którego moze wrócić - ja to nazywałem "jej siatką bezpieczeństwa" Jej sytuacji zyciowej wam nie bd tłumaczył bo nie mam najmniejszego prawa. Ale skoro pytasz to tak, miała kochających rodziców. Nawet sobie nie chce wyobrażać co oni teraz czują. Walczyli onią około 10 lat. Ale wygrały jednak narkotyki
Najszczersze wyrazy współczucia kto wie co ty i rodzice czują. Nie ma nic gorszego totalna tragedia. Jesteś wspaniałym człowiekiem nie poddaj się zrób to dla siebie i dla niej.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power auuu hahahahahha lalalala
  • 73 / 16 / 0
26 lipca 2024deadmau5 pisze:
@Retrowirus forum nigdy nie było bezpośrednią przyczyną ani magicznym sposobem na zapobieganie śmierci. Każdy z nas podejmuje własne decyzje i ponosi za nie odpowiedzialność. Z pewnością można by uniknąć wielu zgonów, jak sugerujesz, ale warto spojrzeć na to z innej perspektywy: ile osób dzięki informacjom na naszym portalu udało się uratować?
Np. ja bym się w to nie bawiła gdyby nie to forum. Tak, własna decyzja itd. ale ciąg przyczynowo-skutkowy jest. Ilu ludzi by się nie zaćpało na śmierć, gdyby nie znaleźli informacji na naszym portalu?
  • 1190 / 292 / 12
tak, to nie ludzie zabijają… tylko broń, amunicja i narkotyki
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 73 / 16 / 0
Zasługą forum jest, że wielu się nie zaćpało na śmierć, ale jak się zaćpają to jest to ich odpowiedzialność? Albo albo.
ODPOWIEDZ
Posty: 1922 • Strona 188 z 193
Artykuły
Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.