Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 78 / 19 / 0

białe proszki bye bye jakiś rok temu :)
  • 1317 / 57 / 25

Szałwia, ekstrakt. NIGDY WIĘCEJ. Dobre LSD to przy tym małe piwo.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Wpadł z fałszywymi receptami na morfinę

Policyjni wywiadowcy z wrocławskiej komendy miejskiej zatrzymali w aptece mężczyznę, który posłużył się fałszywą receptą. Wpadł po kilkugodzinnej obserwacji, gdy przyszedł odebrać zamówione medykamenty - morfinę.
  • 22 / 6 / 0

Dzisiaj zrezygnowalem z amfetaminy.
Dwa tygodnie temu z wodki.
  • 140 / 28 / 0

Ja kompletnie zrezygnowałam z picia alkoholu. W porównaniu z innymi substancjami jest po prostu nie dość że bardzo niezdrowy to też nieciekawy. Po prostu wg mnie nie jest warty uwagi. Oszczędzam wątrobę na lepsze używki
  • 520 / 266 / 2

Twarde opioidy, typu fent/helupa. Miałam przez to hospitalizację, 3 dni pod respiratorem na nieświadomce. Nie polecam.
Also, ketony. Zezwierzęcenie poziom max, produktywność poziom 0. Już wolę fenidaty.
  • 19 / / 0

Jakiś czas temu zrezygnowałam z picia alkoholu.
  • 1202 / 102 / 0

05 marca 2019LittleQueenie pisze:
Twarde opioidy, typu fent/helupa. Miałam przez to hospitalizację, 3 dni pod respiratorem na nieświadomce. Nie polecam.
Also, ketony. Zezwierzęcenie poziom max, produktywność poziom 0. Już wolę fenidaty.
Taa, rezygnacja bo już gorzej motać takie gówniane HEX-EN'y i niebezpieczniej niż kiedyś %-D

A przyjebałbym chętnie w sumie, najlepiej w miksie z 3MMC ^^
  • 545 / 98 / 0

Z wszystkich bk
  • 266 / 69 / 0

Z alkoholu na rzecz GBL wiec zasadniczo zamienilem kijek na siekierke xD
  • 405 / 50 / 0

No ja też już 14 miesiąc bez alkoholu - w tym czasie wypiłem dosłownie jedno piwo w wakacje, bo chciałem zobaczyć czy mi jeszcze smakuje, kupiłem jakąś drogą IPĘ za dychę, którą kiedyś uwielbiałem i okazało się, że już mi alko po prostu nie wchodzi i nie lubię. Na półkach sklepowych na wódkę i inne likwory patrzę z obojętnością albo obrzydzeniem. Jedyna fantazja, która mi jeszcze została to o dobrym winie, do dobrego włoskiego żarcia - czasem mam taki film, żeby sobie zrobić jakiś fajny makaron i obalić pół flaszki białego wina, kto wie może kiedyś mnie diaboł skusi ;)
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 402 uczestników Wejdź na czata