Wspólne dekszenie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2288 / 208 / 9

sagerka0 pisze:
A może ktoś deksi na podkarpaciu?
Deksi, kwasi, koci, kodzi itp, itd.
  • 2697 / 5 / 0

Dwie osoby do DXM są potrzebne tak długo jak trzeba po kimś powycierać rzygi.

I do niczego innego się nie nadają.

No, chyba, że odezwie się zaraz pokolenie smartfono-jutubowców, które wrzuca do sieci swoje wspólne wyczyny pt. "pokaż światu swój zdałniony ryj po 900mg". :rolleyes:

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nieprawdopodobne, a jednak prawdziwe. Rosjanie piją coraz mniej alkoholu i dłużej dzięki temu żyją

Według Raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) spożycie alkoholu w Rosji spadło w ostatnich kilkunastu latach o ponad 40 procent.
  • 3 / / 0

Yyyy, nie lepiej się samemu rozkoszować tripem, niż co chwile rozpraszać drugą osobą i próbować rozmawiać ze sobą co kończy się małpimi okrzykami?

Dla mnie dexio przeznaczony jest tylko do leżenia na łóżku ze słuchawkami na uszach, w innych przypadkach trip przebiegał średnio.
  • 2941 / 280 / 0

IMO duże dawki deksa w więcej niż jedną osobę to strata czasu i zbyt mocna dekoncentracja
ale do 450 można rozkoszować się gimnazjalnym niedojebanym klimatem raz na jakiś czas :-D

eso

• 3957 / 150 / 0

no dokladnie, do 450mg z alko i jaraniem jest to dobry klimat do posiedzenia w towarzystwie. natomiast wyzsze dawki z totalna dysocjacja koniecznie samemu, inne osoby w poblizu zle beda wplywac na tripa.
  • 633 / 66 / 0

26 czerwca 2016PidorPoboczny pisze:
Yyyy, nie lepiej się samemu rozkoszować tripem...
Nie nie lepiej, Warszawa zapraszam na jakieś dyso i przygodę. Rower pociąg urbex mieszkanie, co kolwiek.
52509698- gg
Lub jebber.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Raz kiedyś deksiłem z jedną osobą, i było fajnie. Chętnie bym to kiedyś powtórzył :)
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 312 / 0

Największy zbiorowy trip na Dyn-Tyn-Akodyn to taki, w którym brało udział - o ile pamiętam - 6-7 osób. Było fajnie, było zacnie, ale ogółem tripy solo > tripy w grupie.
  • 633 / 66 / 0

29 czerwca 2017Dextem pisze:
Chętnie bym to kiedyś powtórzył :)
Ja wiele razy brałem dyso ze znajomymi. Prawię zawsze było wspaniale, natomiast 3-MeO-PCP to już kompletna bajka. Napisz mi skąd jesteś możesz na email i o ile jesteś pełnoletni to się ustawiamy.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

[mention]endother[/mention]
Pełnoletni jestem ;) Ale powiedz mi najpierw jak wysyłać tu mejle. Ostatnio jak wysyłałem do jednej osoby z forum, to mi pocztę zablokowało, a meil nie doszedł, bo został uznany przez gmaila za podejrzaną wiadomość (nic w niej podejrzanego nie było). Sorki za offtop.
Znajomi niestety nie za bardzo do deksa przekonani byli :D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata