Wasze problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7241 / 724 / 0

Opisujcie tutaj jakie macie problemy np: choroba, uzaleznienie, etc.

Moim problemem jest brak pracy, schizofrenia paranoidalna, chujowe relacje z rodzina oraz uzaleznienie od benzodiazepin.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2018 przez UJebany, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3309 / 312 / 0

Po co chodzisz na oddział dzienny ? Masz nawrót teraz ? I kto do cholery leczy schizofrenie benzodiazepinami.

Moim problemem jest uciążliwy kaszel. Nie chce mi przejsc. No i brak pieniedzy by wykupic leki na to :)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Trzech nastolatków w plecaku zamiast książek i zeszytów miało narkotyki

Policjanci z Oleśnicy zatrzymali trzech nastolatków, którzy posiadali szeroki asortyment różnych środków odurzających.
  • 884 / 203 / 0

taki problem, ze nie wiem czego chce. jest praca, ladne mieszkanie, jest cel, plany na przyszlosc, nie cpam, nie pije a dalej mi cos nie pasi.
  • 7241 / 724 / 0

21 lutego 2018ledzeppelin2 pisze:
Po co chodzisz na oddział dzienny ? Masz nawrót teraz ? I kto do cholery leczy schizofrenie benzodiazepinami.
Jezdze bo nie mam nic ciekawego do roboty, nie mam pracy, teraz czekam az moze na jakis kurs sie zalapie.
Nieee, jestem w remisji od 2 lat.
Ogladales taki dokument o lekach we francji ? To w hiszpanii tak samo.
  • 213 / 12 / 0

Muszę wziąć się w garść bo przede mną ważne miesiące, a jedyne co potrafię robić to myśleć o tym, że się boję. Nieustannie i wszystkiego.
  • 4181 / 554 / 11

Wszędzie chujowe s&s, na chuj mi tyle ćpania.
  • 2288 / 208 / 9

Wypierdol.
  • 4181 / 554 / 11

Przyjadę do Ciebie.
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

21 lutego 2018ledzeppelin2 pisze:

Moim problemem jest uciążliwy kaszel. Nie chce mi przejsc. No i brak pieniedzy by wykupic leki na to :)
Benzodiazepiny pozwalają łatwiej znosić urojenia itp. w szchizofrenii.
Ja jestem uzależniony od benzo i tramca, nudzę się zanim nie ogarnę kolejnej tyry, gdzieś w delegacji - bo tylko tak, pracując w delegacji coś jesteś w stanie odłożyć.
  • 2288 / 208 / 9

Pruj się dalej.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata