Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 178a Kodeksu Karnego.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Witam. Sprawa wygląda następująco
W piątek brałem jedną pigułę która wystrzeliłem mnie dość mocno (nigdy w życiu takiej mocnej jeszcze nie brałem)
W sobotę koło 19 zatrzymali mnie policjanci i zrobili test na obecność narkotyków. Wyszło że jest metaamfetamina.
Zabrali mnie na krew i zatrzymali sprawko na 30 dni.
Moje pytanie czy po wzięciu jednej stężenie może być uważane za przestępstwo?
Dodam że tydzień wcześniej też brałem tylko o wiele słabsze. I może być lipa jeśli to się skumuluje
Pytanie też do tych którzy mieli taką sytuację i czy mogę się spodziewać jeszcze jakichś niewygodnych pytań po otrzymaniu wyników krwi?
W domu nic nie znaleźli na szczęście 😅
Uwaga! Użytkownik michasogf nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 91 / 16 / 0
o kurwa to jak ci coś wyjdzie na narkotescie podczas kontroli drogowej to z automatu chatę trzepią? :o nie wiedziałem o tym, ale chujnia xd
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.

[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.