Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / 1 / 0
Od momentu, gdy zacząłem w normalnej dla mnie częstotliwości pić alkohol (wszelaki), czyli mniej więcej dwa razy na tydzień, po wypiciu nawet niewielkich ilości typu kieliszek wódki pojawiają mi się ogromne bóle w węzłach chłonnych w okolicy dołu szyi i obojczyka które przechodzą po 20-30 minutach. Pierwszy raz pojawiło mi się to 6 lat temu, wiec wg tego co można na ten temat przeczytać w internecie dawno by mnie już nie było. Ból zniknął na dłuższy czas jakieś dwa lata temu i wrócił miesiąc temu. Na różnych forach o zdrowiu są podobne wątki, tylko ze nic z nich nie wynika poza "zdychasz na chloniaka" albo "idz do lekarza teraz juz". Może ktoś tutaj ma podobną przypadłość i znalazł tego przyczynę?
  • 1533 / 196 / 0
kiedyś czytałem że to może być objaw chloniaka
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.

[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.