Ten chemiczny zapach taki a’la ryba?
Występowanie jakiegokolwiek koloru innego niż biały jest oznaką zanieczyszczeń, jeżeli bierzecie już taki syf to wygotujcie to chociaż w acetonie, powinien wypłukać wszystkie niepożądane substancje które się tam znajdują.
― Terence Mckenna
22 sierpnia 2022warchlud123 pisze: Zapach metyloaminy w mefie jest mitem, jako że sam mef występuje w formie chlorowodorku, jakiekolwiek pozostałości metyloaminy również są konwertowane na sól *hcl a chlorowodorek metyloaminy nie posiada jakiegokolwiek zapachu.
Występowanie jakiegokolwiek koloru innego niż biały jest oznaką zanieczyszczeń, jeżeli bierzecie już taki syf to wygotujcie to chociaż w acetonie, powinien wypłukać wszystkie niepożądane substancje które się tam znajdują.
Dodam jeszcze tylko, że aceton musi być bezwodny (najlepiej czda).
― Terence Mckenna
do worka z fetą wrzuciłem duzy kryształ i zabarwił się na czerwono im dluzej go tam trzymałem to robil sie bardziej czerwony wiecie moze z czym to zaareagowało? potem chcialem powtórzyc próbe z innym workiem fety ale juz nie wyszło a feta była mokra, a z tego worka strasznie waliło taką chemią, jak sie kruszył to wydawal sie troche bardziej hmmm. mokry. a po wciagnieciu mial calkiem inny smak niz wczesniej przed połaczeniem go z fetą, kiedys juz zadalem to pytanie ale nikt mi nie odpowiedzial w dziale chemii przerosło ich to hehe
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.