4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 1 z 4
  • 4 / / 0
Witam ostatnio spotkałem sie z fioletowym oraz pomaranczowym kolorem mefedronu. Fioletowy mial strasznie chemiczny zapach a pomaranczowy lekko pachniał chemią. Fiolet strasznie slaby a pomaranczowy nawet nawet. I moje pytanie. Czym sie roznia w dzialaniu?
  • 18 / 3 / 12
Ten "fioletowy" był pewnie ładnie zanieczyszczony, żółty/pomarańczowy to tak lekko-średnio zanieczyszczony. A czym to się różni w działaniu.. zależy od syntezy i jakie inne związki się tam powytwarzały. Chociaż to wiedza teoretyczna, w praktyce z keto nie miałem kontaktu.
  • 74 / 14 / 0
Serio nie czujesz oporu przed wciągnięciem czegoś takiego?

Ten chemiczny zapach taki a’la ryba?
  • 18 / / 0
Ten ala ryba to jest metyloamina czyli nie oczyszczony mefedron
  • 78 / 22 / 0
Zapach metyloaminy w mefie jest mitem, jako że sam mef występuje w formie chlorowodorku, jakiekolwiek pozostałości metyloaminy również są konwertowane na sól *hcl a chlorowodorek metyloaminy nie posiada jakiegokolwiek zapachu.

Występowanie jakiegokolwiek koloru innego niż biały jest oznaką zanieczyszczeń, jeżeli bierzecie już taki syf to wygotujcie to chociaż w acetonie, powinien wypłukać wszystkie niepożądane substancje które się tam znajdują.
“The cost of sanity in this society, is a certain level of alienation”
― Terence Mckenna
  • 14 / 2 / 0
@warchlud123 oj nie wydaje mi się że aceton to remendium na całe zło. Bez GC/MS ciężko do tego się w ogóle zabierać.
  • 2 / / 0
22 sierpnia 2022warchlud123 pisze:
Zapach metyloaminy w mefie jest mitem, jako że sam mef występuje w formie chlorowodorku, jakiekolwiek pozostałości metyloaminy również są konwertowane na sól *hcl a chlorowodorek metyloaminy nie posiada jakiegokolwiek zapachu.

Występowanie jakiegokolwiek koloru innego niż biały jest oznaką zanieczyszczeń, jeżeli bierzecie już taki syf to wygotujcie to chociaż w acetonie, powinien wypłukać wszystkie niepożądane substancje które się tam znajdują.
Dostałem ostatnio właśnie pomarańczowy sort o intensywnym kolorze żółto/pomarańczowym, zapach okropny. Na dodatek wilgotny, na przyszłość jak to dobrze wysuszyć ? I co do acetonu może napiszesz coś więcej ?
  • 78 / 22 / 0
Jeżeli jest to faktycznie 4-MMC, spróbuj zalać acetonem (30ml na 5g), doprowadź do wrzenia mieszając intensywnie przez kilka min, następnie poczekaj aż ochłodzi się do temperatury pokojowej, wlej na sączek, przemyj kilkukrotnie świeżym acetonem i wysusz, powinno pomóc.

Dodam jeszcze tylko, że aceton musi być bezwodny (najlepiej czda).
“The cost of sanity in this society, is a certain level of alienation”
― Terence Mckenna
  • 311 / 43 / 0
ja zawsze mialem albo bialy albo przezroczysty, ale raz zrobilem czerwony kryształ:
do worka z fetą wrzuciłem duzy kryształ i zabarwił się na czerwono im dluzej go tam trzymałem to robil sie bardziej czerwony wiecie moze z czym to zaareagowało? potem chcialem powtórzyc próbe z innym workiem fety ale juz nie wyszło a feta była mokra, a z tego worka strasznie waliło taką chemią, jak sie kruszył to wydawal sie troche bardziej hmmm. mokry. a po wciagnieciu mial calkiem inny smak niz wczesniej przed połaczeniem go z fetą, kiedys juz zadalem to pytanie ale nikt mi nie odpowiedzial w dziale chemii przerosło ich to hehe
  • 2 / / 0
Miał ktoś kiedyś do czynienia z czerwonym kolorem?
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku

Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

[img]
Turcja: Całe miasto na haju po spaleniu 20 ton marihuany przez policję w centrum miasta

W tureckim mieście Lice 25 000 mieszkańców zostało nieumyślnie odurzonych dymem z marihuany po nieprofesjonalnej akcji spalania 20 ton marihuany. Sprawdź, co się wydarzyło.

[img]
Hiszpania zezwala na narkotyki w samochodach

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Hiszpanii zaskoczyło związki zawodowe policji, wydając polecenie, aby nie karać użytkowników narkotyków znajdujących się w zaparkowanych samochodach. Decyzja ta ma na celu ochronę prywatności obywateli, ponieważ zaparkowane pojazdy uznawane są za „prywatną przestrzeń”.