Miał ktoś styczność z tym opioidem nigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek informacji.
Selektywny agonista receptorów mu-opioidowych. Btw na wikipedii są odnośniki do tego, co tam piszą, możesz wejść w ten który cię interesuję i tam sobie poczytać.
Scalono @V44
Wartym wspomnienia jest też to że rzadko słyszy się o przedawkowaniach tej maczanki, moi kumple ratownicy medyczni nie wiedzą nawet o istnieniu tego, w przeciwieństwie do policji która często znajduje tą maczanę w kieszeniach użytkowników... Każdy doskonale wie o niebezpieczeństwie związanym z syntetycznymi opioidami i z tego też powodu związki te nie odnalazły się za bardzo na polskim rynku, a tutaj w kaliszu ludzie nawet nie postrzegają tego dopa jako czegos niebezpiecznego do przyjmowania. Może isonitazene/ nitazeny nie są tak niebezpieczne jak fentalogi i inni "przyjaciele"? W ogóle, ja mam tolerancję na poziomie 200/300mg morfiny dożylnie, a ta maczana robi mnie dosyć ok, równie dobrze osoby z tolerancją na opioidy prawie zerową mogą to palić i nic niebezpiecznego im się nie dzieje - są mocno porobieni ale bez depresji oddechowej i hipotensji. Ktoś potrafi wytłumaczyć to zjawisko?
I @zodwyk nie pisz posta pod postem, użyj opcji Edytuj jeżeli chcesz coś dodać.
serotoninowy pisze: a może ankieta powinna brzmieć czy vetulani po kolejenej dawce odłączy swój mózg od ciała i już na zawsze będzie frywolnie dryfowal na latającym dywanie i odbywac podróże międzygwiezdne zapięty w pasy na oddziale psychiatrii dożywotnio.
Ceny tego to 50/60 złotych za "sztukę", która zawiera ok. 10 lufek. Czas działania to godzina, dorzutki skutecznie działają
@AngelSentinel Hajs trzepią na tym niezły na 100%. W ogóle to nie jestem zbytnim fanem przyjmowania substancji poprzez palenie i wpadłem na pomysł żeby wyekstrahować porządane związki z maczanki, oczyścić roztwór i jebnac go i.v. Myślicie że spirytus się nada do tego?
ChatGPT mówi tak:
"Izotonitazen jest rozpuszczalny w alkoholu etylowym, podobnie jak inne związki z grupy benzimidazolowych opioidów. Substancja ta wykazuje dobrą rozpuszczalność w rozpuszczalnikach organicznych, takich jak etanol, metanol, chloroform czy DMSO, natomiast słabo rozpuszcza się w wodzie."
Opowiedz coś więcej o paleniu tego. Butyrfent trzymał chyba kilkanaście-dziesiąt minut i trzeba było dopalać. A po jakim czasie pojawia się skręt i jak jest mocny?
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów
Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.
