Proszę o wsparcie kogoś z sercem i wiedzą - zagadka mojego życia

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 26 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

Tak, właśnie na extrakcie z grzybków psilocybe miałem - jak do tej pory - najsilniejsze doświadczenie psychodeliczne. Najbardziej chciałbym zakosztować polskich darów Ziemi, tylko nie wiem, jak do nich dotrzeć. Czy możesz mnie jakoś naprowadzić?

Kilka lat temu sam kilkakrotnie robiłem wyprawy poszukiwawcze, ale przez brak doświadczenia wysiłki spełzły na niczym i nawet najadłem się nie wiadomo czego, położyłem sam w chatce w Bieszczadach i przykryty kocem czekałem i czekałem, a jednak, to nie było to...
Rejestracja: 2012
  • 1795 / 153 / 0

I tak wszyscy niedługo umrzemy

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Kropla w morzu potrzeb. Parlament Europejski PODNOSI dopuszczalny poziom THC!

Parlament Europejski zdecydował o zwiększeniu dopuszczalnego poziomu THC w konopiach przemysłowych. Obecnie, jak wiadomo, maksymalne stężenie wynosi tylko 0,20%. Europosłowie podnieśli poziom zawartości THC do 0,3%. To kropla w morzu potrzeb, ale i milowy krok na długiej drodze ku „odzyskaniu” konopi dla europejskich rolników!
Rejestracja: 2020
  • 31 / 5 / 0

Jesteś po prostu świadomy i wrażliwy, a świat w którym egzystujemy to brutalna walka i rywalizacja. Gdy pierwszy raz zażyłem psychodelików, zobaczyłem świat bez tego całego skurwysyństwa i dostałem jeszcze większej depresji niż miałem, a żyć jeszcze bardziej się odechciało. Mi pomogła medytacja i tzw. dwupunkt, co prawda świata to nie zmieniło, ale pozwoliło wejść w rytm wahadła systemowego i jakoś w nim płynąć. Rozumiem co odczuwasz, nie jesteś sam. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie się podzielę doświadczeniami i wiedzą, bo temat jest zbyt rozległy aby go ująć w kilku zdaniach.
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

Dziękuję za Twoją odpowiedź, poczułem ją. Obejrzałem właśnie po raz pierwszy Avatar'a, pierwsza scena jaka mnie poruszyła to wtedy, kiedy nasz bohater (Jake) "budzi się" po pobycie w świecie Pandora w bazie i mówi, że pierwszy raz czuje się, jakby to tam był prawdziwy świat, a tutaj tylko sen. Dotarło to do mnie mocno. Cudny film. A sceneria tam, jak wyjęta z podróży za rękę z grzybami. Teraz chcę odnaleźć drogę do naszej łysiczki i poprosić ją o wsparcie.

Co do dwupunktu, to poczytam trochę, by nie wyważać otwartych drzwi i potem może odezwę się do Ciebie, co do szczegółów, dobrze?

Trzymaj się!
Rejestracja: 2020
  • 31 / 5 / 0

Nie ma problemu :) Polecam jeszcze filmy Atlas Chmur oraz Kontakt (1997), bardzo mi się podobały i pobudziły wyobraźnię. Ja bardzo bym chciał spróbować DMT, ale nie jestem na to gotowy. Pozdrawiam :)
Rejestracja: 2020
  • 9 / / 0

nie próbuj się wyleczyć ćpaniem. to może tylko pogłębić twoje problemy. idź do lekarza.
Posty: 26 Strona 3 z 3
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości