Utrata wechu w jednej dziurce nosa

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 2 / / 0

Po zaprzestaniu zabawy z różnorakimi proszkami i kryształami zauważyłem pewien skutek uboczny,który towarzyszy mi już od 3 miesięcy od zaprzestania.Mianowicie w jednej dziurce(zawsze waliłem na 1)choćby wywiało mi kubki smakowe,po zatkaniu drugiej dziurki(w której węch jest)poprzez poszkodowaną czuje jedynie namiastkę zapachu,w porównaniu do tej nieposzkodowanej.Czy to normalne?I czy jest jakiś sposób by węch powrócił w pełni do uszkodzonej śluzówki?
  • 164 / 6 / 0

Nie ma. Wyzarles co wyzarles, tego już nie cofniemy.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Sprzedali ponad pół tony dopalaczy wartych 14 mln zł

Lubelskie „pezety” skierowały do sądu akt oskarżenia przeciwko gangowi Andrzeja Ł., który sprzedał w ciągu czterech lat ponad 680 kg dopalaczy o wartości 14 mln zł. Razem z bossem odpowiedzą 24 osoby, w tym jego dwie konkubiny, podwładni oraz pomagierzy. Czworo młodych ludzi, którzy kupili towar w sklepach internetowych grupy, zmarło zatrutych substancją U-47700.
  • 157 / 18 / 0

W zasadzie region węchowy jest jedynym regionem w OUN poza hipokampem, gdzie dowiedziono neurogenezy, po jakimś czasie komórki powinny sie więc odnowić przy sprzyjających warunkach.
  • 2 / / 0

26 maja 2020ferdinandomodo pisze:
Nie ma. Wyzarles co wyzarles, tego już nie cofniemy.
Nieciekawa sytuacja,zwazywszy,ze duzo tego nie wyjadlem,byl to okres,w ktorym probowalem roznych rzeczy i na prawde zabawa z tego typu uzywkami szybko sie skonczyla,a wiele materialu przez ten czas nie przerobilem.No coz,w takim razie mam nauczke.Jedyna nadzieja,to ta znajdujaca sie w komentarzu wyzej...trzymam kciuki,ze jednak po jakims czasie wech wroci.Pozdrawiam
  • 33 / 1 / 0

Ja np. nigdy nie czułem jakoś specjalnie zapachów, od małego praktycznie nie czuje nic ;D nie zauwayzlem pogorszenia poprzez sniffy, ciagle chujowo:D
  • 2964 / 403 / 0

Ciężko będzie o powrót do normalnego węchu bez pielęgnacji, nie wiem poczytaj gdzieś w necie czy są (a na pewno są) jakieś środki, możliwe że nawet naturalne.

Ja straciłem gdzieś ponad dobre 60% węchu już z 3 lata temu gdzie waliłem naprawdę ostre substancje, a to były czasy jak to się potocznie mówi 'dopalaczy' i głównie opiaty w postaci prochu U47, MAF, różne analogi opioidów + masa ketonów i stimów (nie zwykłej fetki) te substancje naprawdę wypalały aż oczy.

Do dziś, lewa bardziej dojechana bo robią mi się małe strupy w środku, czasem wyciągam je z krwią, prawa podobnie tyle że bez strupów itd.

Mam wrażenie, że troszkę gorzej mi się oddycha przez nos (uczucie zapchanego nosa).

I zobacz to naprawdę bylo z 3-4 lata temu i nic a nic się nie poprawiło, sądzę że to już nieodwracalna zmiana, mocny zapach wyczuję ale średnie i delikatniejsze z trudem lub w ogóle.

Nie jesteś pierwszy bo wiem że pojawiają się takie tematy na forum, albo nawet jest jakiś większy o pielęgnacji nosa po sniffowaniu, poszukaj.
  • 164 / 6 / 0

Ja zjadłem z 2kilo roznych pseudo ketonowcow, 2/3 dni i mam nosek gotowy do działania, nie wiem co wy macie za sprzęt, jeden się zalewa czerwonym morzem, drugi potrzebuje pneumatyka do rozpierdolenia betonu, a trzeci woli oral, grunt to kichawa z platyny ! :D ;P
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata