Ucisk w klatce. Byłam dwa razy na sorze miesiąc temu - tachykardia zatokowa i.nic więcej nie stwierdzili. Nie mam aktualnie stresu w życiu i pojawia się to z dupy.... nie panikuje. Tylko leżę i się męczę, a wystarczy że wstanę to wali we mnie jeszcze bardziej.
Lecze się psychiatryczne na zab. Osobowości. Biorę Wenlaflaksyna, sertralina , opiprolol, oraz propranolol (beta-bloker) i pregabaline
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Pomógł olejek melisowy i ograniczenie nikotyny ;)
No i probiotyki.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Pomoglo chwilowo, oglupilo wyspalem sie wstaje ide do lekarza a tam na pulsometrze rozstrzal od 80-120 xD
Tak, ze takie leki to se mozna w dupe wsadzic.
Stan trwal lekko ponad miecha.
Od tamtej pory zmienilo sie wszystko.
I od stycznia nie bylo juz takich akcji.
No moze raz ale to na poteznym stresie.
Bieda blokery czy 80proc uspokajaczy to rozwiazania dorazne, bez uatalenia przyczyny mozecie se eksperymentowac.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Dodatkowo, co jest czesto przemilczane, leki antydepresyjne te od serotoniny maja wplyw trwaly na uklad naczyniowo-sercowy a ty bierzesz az 3 i nie wiem w jakich dawkach.
Np. dopiero w 2018 stwierdzono, ze SSRI powoduja miazdzyce i mam znajomego, co bierze SSRI od 10 lat i ma zaawansowana miazdzyce a nie jest w zadnej grupie ryzyka innej niz antydepresanty.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
