Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 1402 • Strona 138 z 141
  • 757 / 96 / 0
Awatar użytkownika

Też mam za sobą opierdzielanie całych blistrów 150-tek lol. Ten sztos to był grudzień 2020, wchodziło nawet 2g+ na 1 aplikację. Po Świętach postanowiłem wystopować, wszedłem na 600/d (1-0-1/1-0-0) z czasem na 300 (1-0-0) obecnie na 150....(1-0-0).

Mógłbym schodzić ciekawszymi schodkami np o 75 ale akurat miałem takie dawki, że inaczej nie pasowało a zapas pregabaliny na pół roku. Wagi nie posiadam, więc nie mogę odmierzyć precyzyjnie połowy kapsułki. Najgorszy marazm, nic się nie chce, wszystko szare nawet to co lubisz wydaje się do dupy.....ale to przechodzi. Akurat jak przestanę brać benzo, czyli za jakiś tydzień do 0, rozkręcą się dodatkowo inne leki i powinno być już ok
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 1 / 0

Anegdotka związana z klonami i nie tylko. Więc, wyruszyłam w podróż, aby zakupić klony po cenie czarnorynkowej. Ustawka z dilerem, policzył drogo ponieważ dwie paki kosztowały około 200zl. Po transakcji wszamałam że 3mg, wypiłam setkę i browar. Wracając spełniłam swoje marzenie, które tkwiło we mnie ponad pół roku. Odblokowałam elektryczna hulajnoge i fruuu, rozpędzam się do 20km, mknę ze 12min i odstawiam, koszt 3zl. Idąc na przystanek, stróże prawa zaparkowali przy mnie furgonetka. Zapraszają do środka, sprawdzić czy nie jestem poszukiwana. Biorą dokumencik i szperają w ubraniu, ciągle nawiązywałam gadkę. Że, turystycznie zwiedzam stolicę na hulajce. Pytali czy nie mam zakazanych środków, obsraalam się wyciągając dwie paki klonów. Mówię im, że padaczka itp. Puścili wolno, ale narobiłam w gacie. Przyjechała turystka na przejazd hulajnoga, a ta psiarnia się doczepia. Powodem był mój szybszy marsz, LOL.
W tym busie zauważyłam z piątkę mundurowych, prawie sralam na brązowo.
  • 173 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Mnie psy przeszukiwały jak miałem kolejno pake bromow, klonow, alpry. Spytali tylko co to ja odpowiedziałem że leki od psychiatry i nawet nie sprawdzali zawartości opakowań. Może się boją ewentualnych późniejszych afer od psycholi xD
Percs really hurt my stomach
But that's how I feel free

BenzoWarrior :tabletki:
  • 757 / 96 / 0
Awatar użytkownika

Ja tam dzisiaj od rana jadę na Clonazepamum, od jutra schodzę może nawet poniedziałku xD
Nie moja wina, że stresy w podwyższonym stopniu indukują potrzebę spuszczenia ciśnienia z opon mózgowych....
Z rana (ok 7) poszły 2 klony, na poźne popołudnie/wieczór 2 szybkie piwa zaraz będzie tlona lufeczka.
Cóż, weekend. Należy wyluzować.
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 359 / 67 / 0
Awatar użytkownika

U mnie dzisiaj podobnie - 10 rano poszły 2 + 100mg oksykodonu później jeszcze 40 oksykodonu, no i trampek klasycznie, no i 300mg pregaby. Teraz wchodzą roleczki, kąpiel i kwetiapina coby chociaż na 4h zasnąć.
Zajebiste życie.
Nic mnie nie wzmocniło tak jak bycie biednym i na zwale.
  • 15 / 1 / 0

Mnie nachodzą porąbane pomysły, jak zeżre wiecej niż 2mg, zapije browarkiem. Chęć ulotnienia wzrasta, dokąsc w przepaść. Tzn. albo się przysmazyc ziołem, albo czymś się poturbować. Cel drogi nie ustalam, idę tam gdzie popędzę xD. Takie myśli się kołaczą. Dodatkowo mam 100zl, możliwości rosną. Chociaż znając pech, wezmą mnie na komisariat, tam mogą mnie zgwałcić. Bo niewiasta przechadzajaca się po zmroku wzbudza erotyczne rządzę u samcow. Najlepiej przysmazyc trafke. Najmilej dołączyć psychodelik. Zreszta z klonem wszystko się doborowo miksuje.
  • 757 / 96 / 0
Awatar użytkownika

23 września 2021wysnionafiglarka pisze:
Powodem był mój szybszy marsz, LOL.
W tym busie zauważyłam z piątkę mundurowych, prawie sralam na brązowo.
Świetna historia wysnionafiglarko, oby więcej kontentu od mojej ulubionej użytkowniczki <3
Mi zostało jeszcze z 3/4 blistra clonazepamum2mg nabytego po cenie aptecznej, bez refundacji :/
Dziś o 11 zjadłem 1 tabletkę, po czym 4h później wypiłem 9% piwo. Zawsze po benzodwuazepinie ciągnie mnie do piwerka zimnego, aczkolwiek słabiej działa bo receptory znieczulone - stąd wybieram od 7.5% (Perła czarna) wzwyż (9%max).
Jestem na lekach więc cugami alko nie lecę, tylko czasem do benzo i zioła i 1-2 takie piwa na dobę to maks.
Szkoda, że trawka też działa słabiej po benzo - główny minus substancji, pewnie dlatego przez te lata znajomości jeszcze nigdy się nie wjebałem a ciągi ~1 tyg, do 10 dni to max.
Nie rozmieniam się na drobne, wybór pada na alprazolamum1mg ostatnio clonazepamum2mg.
Ale za to kawka i gorący prysznic (dodatkowo rozluźnia mięśnie) jak ładuje się klonik....piękne uczucie : )

Clonazepamum2mg to nie tylko narzędzie rozrywkowo- zwiotczające, również praktyczne. Ogromna pomoc przy ograniczaniu pregabaniny - jeszcze nie dawko 600+ obecnie 150/doba niech tak zostanie i za jakiś czas 750 pregabaliny znowu wystrzeli w obce układy słoneczne LOL
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2780 / 901 / 0
Awatar użytkownika
przodownik
Kompetentny
Kompetentny

muszę przystopować z użyciem Clonazepamum TZF, które biorę co prawda czas dosyć krótki, lecz w zawyżonych mocno jak na mnie dawkach. sam nie wiem czemu tak biorę, chyba żeby się otumanić totalnie od świata. dla przykładu parę lat temu 0,5-1 mg klonazepamu spokojnie wyciszało objawy niepokoju, a nawet działały dosyć mocno, a obecnie moje dawki dobowe wynoszą od 2-4 tabletek, czyli 4-8 mg, co jest ilością bardzo sporą jak na mnie. nie wiem jak ja przeżyłem po takiej dawce + 1400 mg Tramalu.

na chwilę obecną odpoczynek od benzo się przyda %-D
  • 189 / 6 / 0

Cholera za 3,20 zł miec pakę która daje więcej szczęścia niż wszystko inne bo ma się na to wyebane ...

@przodownik udalo się wyjść z trudniej sytuacji braku zaopatrzenia ? 😁klony widać że pomagają w ostatnim czasie
  • 173 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Widzieliście już nowe opakowania klonow 2mg? Miałem dwie paczki do wykupienia z czego w aptece była tylko jedna więc naturalnie Pani mgr. Farmacji zamówiła drugą z hurtowni do odbioru następnego dnia. Ma takie po zaokrąglane rogi oraz lekko jaśniejszy czerwony? Mi się podoba
Percs really hurt my stomach
But that's how I feel free

BenzoWarrior :tabletki:
ODPOWIEDZ
Posty: 1402 • Strona 138 z 141
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.