Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 9 / 1 / 0
Dosyć dziwny objaw ale zdarza sie też u innych osób :nuts:
Jak spale troche wiecej tematu niż zazwyczaj :cool: czerwieni mi sie tylko jedno oko i zawsze jest to lewe. Prawe jest albo białe albo widocznie mniej czerwone od drugiego. Wygląda to dość komicznie i nie wiem z czego to wynika :kotz: Chwilami występuje ból tego oka. Ktoś wie o co chodzi? Problemów ze wzrokiem nie mam, nie nosze okularów.
  • 104 / 6 / 0
THC. obniża ciśnienie krwi, co powoduje rozrzeszenie naczyń krwionośnych, zwiększając przepływ krwi.
Tssss... :wall:
  • 322 / 36 / 1
Nie wiadomo dlaczego dotyczy to tylko jednego oka. Jednym z wytłumaczeń jest słabszy przepływ krwi w jednym z oczu z powodów róznych. Ale to tylko hipoteza, prawdziwy powód nie jest znany i jestem tego pewny. Ofc mowie o paleniu a nie o stanie chorobowym.
What's left of me?
  • 904 / 175 / 0
Uwaga! Użytkownik acodinhejabanana nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 564 / 52 / 0
Nie dziala:p
Predzej martwy niz slaby
  • 9 / 1 / 0
Problem wraz z tolerką znika
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą

Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce

Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich