Doping mózgu vol. 2

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 2776 / 213 / 0

Nie. Chodzi o benzo rozumiem?
  • 77 / / 0

Właśnie nabyłem piracetam w formie tabletek 1200 mg jedna, jak to stosować najlepiej? Jaki czas? I najważniejsze pytanie czy mogę sobie wypić na weekend stosując ten lek? Chodzi mi o kilka piwek, ewentualnie po jakim czasie nie brania leku mógłbym sobie wypić

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 374 / 84 / 0

Raczej lepiej zacząć kurację po melanżu zjebiesz sobie efekt nootropowy. Jak stosować 2,4g dwa razy dziennie.
Ile stosować 1,5/2 on i miesiąc off

Pamiętaj o prawidłowym odrzywianiu przy suplementacji węgle tłuszcze białko w tej kolejności.
Użytkownik nieaktywny
  • 208 / 12 / 0

dotychczas żyłem w swiadomości że piracetam nie działa

jednak na tym forum okazuje się że działa

moje doświadczenia temu przeczą , powoduje jedynie to mgłe mózgową

dość dokładnie opisywane jest to na selfhacked.com
  • 77 / / 0

A schodzi się z tego leku jakoś? Czy odstawiam z dnia na dzień?
nCuX pisze:
Raczej lepiej zacząć kurację po melanżu zjebiesz sobie efekt nootropowy. Jak stosować 2,4g dwa razy dziennie.
Ile stosować 1,5/2 on i miesiąc off

Pamiętaj o prawidłowym odrzywianiu przy suplementacji węgle tłuszcze białko w tej kolejności.
  • 4916 / 673 / 0

08 lipca 2019serotoninowy pisze:
Nie. Chodzi o benzo rozumiem?
Ktoras z seryn lykales.
Mirte? Mianseryne?
Byl taki okres bo w tasiemcu sie nasmiewalismy, ze bedzie baba z Ciebie :p
  • 212 / 2 / 0

Witajcie po dłuższej przerwie - miło wrócić na to forum do działu zdrowie, zamiast do Alchemi Umysłu :P

Od wszelkich dragów mam dokładnie roczną przerwę (od większości nawet dłuższą). Mimo wszystko został mi pociąg do mocniejszych wrażeń a szczególnie strzałów dopaminy, szczególnie kiedy mam czas wytężonej pracy umysłowej. W ostatnim okresie przeginałem trochę z piciem Yerby, paliłem też czasami fajki naginając również zapotrzebowanie na sen.

Przyszły wakacje, stwierdziłem, że czas trochę odbudować zdolności poznawcze, a szczególnie motywację i podejmowanie decyzji.
Zacząłem niedawno okres NoFap
Aby przyśpieszyć regenerację zamówiłem też trochę naturalnych suplementów. Aktywność fizyczna oczywiście jest na bieżąco, dietę staram się trzymać lekką (rzadko jem mięso), bogatą np. w oliwę z oliwek i jajka.

Co powiecie o takim zestawie:
Ashwagandha 500mg
Żeń-szeń ekstrakt 80% około 50mg/dzień
Brahmi 500 (200mg ekstraktu 50% oraz 300mg ziela) 1 lub 2x dzień
Maca 5g/dzień

+ dla ciała:
- Czystek
- Sarsaparilla (2-3g/dzień) lub według potrzeb.

Proponujecie coś dorzucić? Nie potrzebuję szczególnie poprawy funkcjonowania na teraz, tylko raczej chciałbym usprawnić proces regeneracyjny dla mojego ciała i umysłu, tak by później już całkiem na trzeźwo móc korzystać z pełni życia.
Odstawiam alkohol na najbliższy czas - być może nawet pół roku.
Co myślicie o używaniu kofeiny (Yerba / Guayusa /Guarana) w tym okresie?
  • 87 / 14 / 0

Już od dłuższego czasu mam problemy z brakiem motywacji, chęci i ogromnym pesymizmem z rana, które w ciągu dnia powoli się zmniejszają, a najlepiej zazwyczaj czuję się 1-2h przed snem i wtedy zmniejsza się znużenie, mam więcej energii i ochotę na więcej rzeczy. Dałoby się to może jakoś odwrócić, aby zwiększyć produktywność i energię z rana, a w nocy dopiero nudzić się i z małą ilością energii iść spać? Czym to w ogóle jest spowodowane? Chodzenie z rana te 5000-10000 kroków pomaga, ale nadal się czuję potem zamulony. Od razu zaznaczę, że kofeina odpada (nawet zielona herbata), ponieważ jestem na nią nadwrażliwy i odczuwam ją kilka razy mocniej i dłużej niż normalny człowiek, przez co cokolwiek bym próbował robić, to odbija mi się ostatecznie na śnie.
  • 2776 / 213 / 0

@Stettart Nie , nigdy. Jesli juz to jakis czas sertre I wenle .
  • 240 / 61 / 0

@Odmozdzony123
Ja testuje takie połączanie
-L-teanian
-treonian magnezu (może być inna forma magnezu)
-B6 p5p
-GABA przed snem

Dobrze uspokaja. Daje skupienie, tylko słabo zwiększa motywacje.

Ma ktoś dostęp do tego:
https://www.researchgate.net/publicatio ... SINASE_CN1
@Stteetart @Hash_Oil
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata