Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Nie. Chodzi o benzo rozumiem?
  • 77 / 1 / 0

Właśnie nabyłem piracetam w formie tabletek 1200 mg jedna, jak to stosować najlepiej? Jaki czas? I najważniejsze pytanie czy mogę sobie wypić na weekend stosując ten lek? Chodzi mi o kilka piwek, ewentualnie po jakim czasie nie brania leku mógłbym sobie wypić
  • 542 / 96 / 0

Raczej lepiej zacząć kurację po melanżu zjebiesz sobie efekt nootropowy. Jak stosować 2,4g dwa razy dziennie.
Ile stosować 1,5/2 on i miesiąc off

Pamiętaj o prawidłowym odrzywianiu przy suplementacji węgle tłuszcze białko w tej kolejności.
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

dotychczas żyłem w swiadomości że piracetam nie działa

jednak na tym forum okazuje się że działa

moje doświadczenia temu przeczą , powoduje jedynie to mgłe mózgową

dość dokładnie opisywane jest to na selfhacked.com
  • 77 / 1 / 0

A schodzi się z tego leku jakoś? Czy odstawiam z dnia na dzień?
nCuX pisze:
Raczej lepiej zacząć kurację po melanżu zjebiesz sobie efekt nootropowy. Jak stosować 2,4g dwa razy dziennie.
Ile stosować 1,5/2 on i miesiąc off

Pamiętaj o prawidłowym odrzywianiu przy suplementacji węgle tłuszcze białko w tej kolejności.
  • 5378 / 748 / 0

08 lipca 2019serotoninowy pisze:
Nie. Chodzi o benzo rozumiem?
Ktoras z seryn lykales.
Mirte? Mianseryne?
Byl taki okres bo w tasiemcu sie nasmiewalismy, ze bedzie baba z Ciebie :p
  • 212 / 2 / 0

Witajcie po dłuższej przerwie - miło wrócić na to forum do działu zdrowie, zamiast do Alchemi Umysłu :P

Od wszelkich dragów mam dokładnie roczną przerwę (od większości nawet dłuższą). Mimo wszystko został mi pociąg do mocniejszych wrażeń a szczególnie strzałów dopaminy, szczególnie kiedy mam czas wytężonej pracy umysłowej. W ostatnim okresie przeginałem trochę z piciem Yerby, paliłem też czasami fajki naginając również zapotrzebowanie na sen.

Przyszły wakacje, stwierdziłem, że czas trochę odbudować zdolności poznawcze, a szczególnie motywację i podejmowanie decyzji.
Zacząłem niedawno okres NoFap
Aby przyśpieszyć regenerację zamówiłem też trochę naturalnych suplementów. Aktywność fizyczna oczywiście jest na bieżąco, dietę staram się trzymać lekką (rzadko jem mięso), bogatą np. w oliwę z oliwek i jajka.

Co powiecie o takim zestawie:
Ashwagandha 500mg
Żeń-szeń ekstrakt 80% około 50mg/dzień
Brahmi 500 (200mg ekstraktu 50% oraz 300mg ziela) 1 lub 2x dzień
Maca 5g/dzień

+ dla ciała:
- Czystek
- Sarsaparilla (2-3g/dzień) lub według potrzeb.

Proponujecie coś dorzucić? Nie potrzebuję szczególnie poprawy funkcjonowania na teraz, tylko raczej chciałbym usprawnić proces regeneracyjny dla mojego ciała i umysłu, tak by później już całkiem na trzeźwo móc korzystać z pełni życia.
Odstawiam alkohol na najbliższy czas - być może nawet pół roku.
Co myślicie o używaniu kofeiny (Yerba / Guayusa /Guarana) w tym okresie?
  • 93 / 16 / 0

Już od dłuższego czasu mam problemy z brakiem motywacji, chęci i ogromnym pesymizmem z rana, które w ciągu dnia powoli się zmniejszają, a najlepiej zazwyczaj czuję się 1-2h przed snem i wtedy zmniejsza się znużenie, mam więcej energii i ochotę na więcej rzeczy. Dałoby się to może jakoś odwrócić, aby zwiększyć produktywność i energię z rana, a w nocy dopiero nudzić się i z małą ilością energii iść spać? Czym to w ogóle jest spowodowane? Chodzenie z rana te 5000-10000 kroków pomaga, ale nadal się czuję potem zamulony. Od razu zaznaczę, że kofeina odpada (nawet zielona herbata), ponieważ jestem na nią nadwrażliwy i odczuwam ją kilka razy mocniej i dłużej niż normalny człowiek, przez co cokolwiek bym próbował robić, to odbija mi się ostatecznie na śnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

@Stettart Nie , nigdy. Jesli juz to jakis czas sertre I wenle .
  • 246 / 63 / 0

@Odmozdzony123
Ja testuje takie połączanie
-L-teanian
-treonian magnezu (może być inna forma magnezu)
-B6 p5p
-GABA przed snem

Dobrze uspokaja. Daje skupienie, tylko słabo zwiększa motywacje.

Ma ktoś dostęp do tego:
https://www.researchgate.net/publicatio ... SINASE_CN1
@Stteetart @Hash_Oil
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata