Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 1315 Strona 117 z 132
Rejestracja: 2019
  • 871 / 119 / 0

Pewnie tak, a jeśli nie w 100% to ćpanie na pewno mi to pogłebiło predyspozycje do takiego stanu rzeczy jaki jest obecnie. Taka potrzeba silnych bodźców - potrafi to zjebać radość życia :( Jeszcze czasy licealne to były zajebiste, życie małolata jest pełne silnych doznań, jak nie jakieś pierwsze miłości, to ciągłe melanże w klubach - dało się żyć, a im człowiek starszy tym bardziej wieje chujem :(

Najchętniej człowiek zostałby jakąś gwiazdą filmową, piosenkarzem czy coś w ten deseń - ale no cóż :korposzczur: uciekam przed tym życiem zwyklaka, a fakt, że i tak mnie ono dopada sprawia że frustracja sięga zenitu - ucieczka w ćpanie była rozwiązaniem na krótką mete - siłownia to już na szczęście bardziej perspektywiczna sprawa

Nie wyobrażam sobie co będzie na starość, chyba nawet nie chce dożyć tych lat :trucizna:

Nie wiem czy HGH i życie do 50tki to nie będzie dobre rozwiązanie w moim wypadku %-D Żeby nie było że odbiegam od tematu sterydów xd
Rejestracja: 2019
  • 1834 / 201 / 0

@Marcins96 oczywiście nie czepiam się co robisz ze swoim życiem ( czy ćpasz czy lecisz na SAA ) to twój wybór i nie chcę abyś mnie źle odebrał czy coś.. jeśli chodzi o SAA to one też potrafią uzależnić tak samo jak ćpanie.. sam napisałeś że lubisz mieć coś w krwioobiegu i ze ten stan po teściu itp .. choć z dwojga złego lepiej chyba jednak wybrać sport cwiczenia siłownie jednak to jakaś aktywność do ludzi wyjdziesz itp chodź niestety SAA też potrafią zaszkodzić zdrowiu jak i życiu.. ale jak pisalem twoje Życie twoje zdrowie .

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
Rejestracja: 2020
  • 82 / 17 / 0

Myślę, że SAA tak samo wpływają na psychę jak stymulanty. Przecież to zajebiste uczucie dokładać co trening, mieć permanentną erekcję i dobry humor. Jak jesteś na cyklu to tego nie wiesz, ale jak odstawiasz, to poczucie niedosytu każe wrócić. Marcin - zobacz jak łatwo się uruchamiasz, jaki pobudzony w tym wątku jesteś. Osobiście fajnie, że wyszedłeś z dragów i trzymam kciuki za to, żebyś dał sobie radę będąc na offie!
Rejestracja: 2019
  • 1834 / 201 / 0

Dokładnie SAA ma to do siebie ze agresja jest straszna wahania nastrojów itp .. i cały czas na cyklu też być przecież nie można.. jesteś na cyklu OK samopoczucie świetne siła i masa idzie wszystko ładnie pięknie.. ale jak zrobisz przerwę odstawisz to bardzo szybko zobaczysz jak będzie Ci tego brakowało.. pojawi się depresja przygnębienie itp .. tak jak pisze @duch33
Rejestracja: 2020
  • 165 / 29 / 0

Przecież napisał, że ma zamiar tobić HTZ-a... może wyznaje zasadę, że lepiej szybko a "prosto" niż do końca "na kolanach".
Rejestracja: 2018
  • 3417 / 1424 / 1

HTZ to co innego niż permanentna bomba na której on w tej chwili jest. Przede wszystkim dawki nie te. Dodatkowo zasadniczo inny cel.
Rejestracja: 2019
  • 1834 / 201 / 0

Dokładnie HTZ to zupełnie co innego dawki są dobierane przez lekarza indywidualnie do pacjenta i sytuacji itp .. sam jestem na HTZ od 5tygodni więc wiem mniej więcej co i jak.. ale żeby być czy " załapać " się na HTZ trzeba spełniać jakieś wymagania ( badania etc ) badania i ich wyniki są podstawą bo tak o nikt teścia nie przepisze .
Rejestracja: 2020
  • 165 / 29 / 0

Chodziło mi o stan psycho-fizyczny po zejściu z "bomby"... ze ma zamiar zejść z dawki na HTZ, bez PCT.
Kiedyś 80% dawało bez odbloku omkę i metę... wpierdalało po 5000-6000 kcal i żyją... wiadomo, że niektórym połączenie z "wódą" i "pinglami" zrobiło dziurę w głowie ale duża część to teraz "biznesmeni" czy "celebryci".

"Czasami wolałbym nie wiedzieć
Czasami wolał nie rozumieć
Żyć sobie w hermetycznym świecie
Jak dobrze urodzeni ludzie

Z czasem dochodzą doświadczenia
Nic się nie zmienia sobie patrzę
TO WIEDZA CZYNI NAS SŁABSZYMI
ALBO NAS WZMOCNI NA ZAWSZE"
Rejestracja: 2018
  • 3417 / 1424 / 1

Czyli taki niby most. Bez planu i perspektywy na dalsze decyzje. Nie wiadomo jakie one będą, kiedy nastąpią, czym się będą charakteryzowały itd. A zastosowany po to, by nie odczuwać tego wszystkiego, co odczuwamy w czasie PCT.
Następnie jak plany powstaną i zostaną zmienione w rzeczywistość, most zamienia się w bombę i jazda dalej z cyklem za 10k;)
Rejestracja: 2020
  • 165 / 29 / 0

To jego życie... tak sobie wybrał.
Na fajkach też dali ostrzeżenia i zdjęcia... i chyba tylko "błąd statystyczny" przez to zrezygnował z palenia.
Chłopak jest na "bombie"... świat jest przekolorowany... widzi tylko zyski... straty zobaczy jak zmieni życiowe priorytety a może nie zobaczy, bo się nie obudzi któregoś ranka... ale przynajmniej zaśnie "szczęśliwy"
Posty: 1315 Strona 117 z 132
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 2080 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości