Ile czasu człowiek jest w stanie maksymalnie nie spać?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 511 / 86 / 0

Kossakowski "inicjacja" dwa tygodnie ponoć nie spał. Sezon 2, odcinek 6. Tvn player.
Użytkownik zbanowany
  • 155 / 9 / 0

A powiem ci ze akurat ogladalem ten odcinek kossakowskiego ;)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Wrocław: Leki na katar przerabiali na groźny narkotyk

Policja rozbiła szajkę trudniącą się wysyłaniem z Polski do Czech lekarstw na przeziębienia, przerabianych potem na groźny narkotyk – metamfetaminę. Wśród ośmiu zatrzymanych są mieszkańcy Wrocławia. Policjanci przeszukali kilkanaście miejsc głównie we Wrocławiu i okolicach. Znaleźli m. in. 13 milionów złotych w gotówce.
  • 664 / 57 / 0

Ja na trzezwo bez zadnych substancji max 3 doby. Jestem pewien, ze po dobrej kokainie bylbym w stanie nie spac tydzien.
  • 411 / 58 / 0

Tydzień temu poleciałem z ziomkiem parę nocek, ja 7 dni bez snu kolezka 11, po 4 dobie cały czas oglądałem się za siebie, chore akcje, cały czas słyszałem jakby ktoś był daleko za mną i rozmawiał, kolega z dłuższym stażem nie miał takich akcji na poczatku, w ostatni dzień był trochę jak zombie, mieszkamy w NL także fetka była dobra, bomba z bani schodziła ale zasnąć się nie dało, ja raczej unikam długiego czasu bez snu, ale jakby jakiś znajomy walil maraton to postaram się wszystko dokładnie opisać a może nawet uda mi się coś nagrać to wrzucę na yt
  • 0 / / 0

Dobre pytanie dla ratowników medycznych i ludzi pracujących w "służbie zdrowia" na parę etatów, gdzie ogarniają wszystko i nie ma tak że pójdą spać na 20h
  • 1327 / 112 / 0

Rowniez ogladalem ten odcinek kossakowskiego .. ja przez swoja chorobe jestem w stanie nie spac wiecej jak 2 tygodnie bez problemu .. strasznie to meczy .. i to nie jest tak ze w nocy nie spie a w dzien cos odsypiam . Absolutne zero .. jedynie co to max czuwanie .. ze poleze ze 30minut z zamknietymi oczami i to wsio
  • 1 / / 0

ostatnio udalo mi sie 4 nocki. wiecej nie dalbym rady niewazne jaki dobry temat bym mial
w bajki o 7 czy jeszcze lepiej 11 nockach nie uwierze
  • 218 / 50 / 0

https://en.wikipedia.org/wiki/Randy_Gar ... rd_holder)

nie musisz wierzyć, wystarczy kilka sekund poszukać
  • 982 / 100 / 0

mi jest ciężko 2 dni nie spać ,a co dopiero po tydzien jak co po niektórzy , po co się męczyć i tak najlepsza bania na stymulantach jest 1 zarwanej nocki a później to juz zostaja same schizy :)
  • 75 / 11 / 0

Na amfetaminie Mój max 7 dni, z czego standardowo było 3-5 dni bez snu przez jakieś 8 pierwszych miesięcy
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata