Ważne aby używanie go było w miarę bezpieczne i był legalny co za tym idzie można było go łatwo nabyć.
Zależy mi na tym aby głównie znosił tylko chęć spania, nie mają to być kilku dniowe ciągi, ale ogólnie dość sporo sypiam i do tego jestem przyzwyczajony, a bywa tak że zaczniemy pić wcześniej i trzeba długo wytrzymać, bądź w dzień nie odpoczniemy/odśpimy i też ciężko czasem wytrzymac dłużej i wtedy dopada mnie chęć spania.
Obecnie czasem wypije się jakimś napój w puszce, zazwyczaj jak się coś planuje dłuższego mam tabletki z kofeiną 200mg, ale zdarzyło się że nawet po 2/3 nie było żadnych efektów. kofeiny nie przyjmuje regularnie, tylko jak zdarzy się potrzeba czasem innych stymulantów w ogóle.
Więc co można by zastosować doraźnie do alko gdy kofeina nie działa bądź zamiast niej?
Dobry będzie etylofenidat.
Odradzam jednak miksowanie alkoholu ze stymulantami, bo
po jakimś czasie jak się przyzwyczaisz to zaczniesz czuć skutki uboczne takich miksów.
Generalnie bardzo niezdrowy miks i troche sie mija z celem
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/bijemy_europejskie_rekordy.jpg)
Polska narkotykowym liderem Europy. Kwitną nielegalne laboratoria
Bijemy europejskie rekordy w produkcji narkotyków syntetycznych. W 2024 r. laboratoria opuściło kilkadziesiąt ton substancji. W 2025 ten problem jeszcze się pogłębił.
Limburg: mąż przez dziesięć lat podawał żonie narkotyki i wykorzystywał seksualnie
Izba w Hasselt skierowała do sądu okręgowego sprawę 50-letniego mieszkańca Zonhoven, oskarżonego o wieloletnie podawanie żonie narkotyków oraz wykorzystywanie jej seksualnie. Sprawa odsłania jedną z najbardziej skrajnych form przemocy domowej, opartą na nadużyciu zaufania w związku małżeńskim.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/alko24h.jpg)
Nocna prohibicja godzi w wolność? „Nic tak nie zabiera jak alkohol i narkotyki”
Przeciwnicy nocnej prohibicji argumentują, że tego typu zakazy godzą w wolność człowieka. - Nic tak nie zabiera wolności jak alkohol i narkotyki - zauważyła w rozmowie z PAP psychoterapeutka uzależnień Anna Biskot.