Tramadol - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 1616 Strona 161 z 162
Rejestracja: 2018
  • 3420 / 1428 / 1

Dawka 25mg dla osoby bez stałego mechanicznego lub nerwowego defektu jest w zupełności wystarczającą dawką. 100mg to zdecydowanie za duża dawka na start. Najpierw trzeba zbadać potencjalne skutki uboczne itd. 12,5 na start jak najbardziej. Potem w górę by ustalić skuteczną dawkę (o ile trzeba podnosić - często już sam fakt placebo wzięcia viagry wystarczy by działało wszystko tak jak należy).
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

Głównie pytam o kwestię bezpieczeństwa takiego miksa.

@DexPL Czyli nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego połączenia?

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze!

..coby nie było, że na Hyperreal nie promuje się kultury, w dodatku w wydaniu krajowym. W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek, syn Magdy, weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka.
Rejestracja: 2018
  • 3420 / 1428 / 1

No właśnie są. tramadol wpływa przeciwstawnie na działanie "hydrauliki seksualnej" w stosunku do viagry. Nie ma sensu ich łączyć, bo to tak jakbyś łączył morfinę z naloksonem w jednej strzykawce.
Zagrożenia życia może z tego nie będzie, ale nie uzyskasz zarówno dobrego stosunku, jak i nie będzie dobrej fazy. Najpierw dobrze poruchaj, potem się ućpaj (nie na odwrót)
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

@DexPL No właśnie o to chodzi, ze staram się to robić z głowa żeby sobie nie wjebac od razu tolerki. Nawet na 150 mg czuje się fajnie, a ochota jest niesamowita dlatego zastanawiam się czy np 150 mg + sildenafil będzie git, a po wszystkim po prostu dorzucić więcej żeby tylko fazowac 😁

No chyba, ze 150 mg nie jest żadna problematyczna dawką w kwestii pełnej erekcji, wtedy nie będę się nawet zastanawiał nad viagra 😁
Rejestracja: 2018
  • 3420 / 1428 / 1

Spokojnie 150mg tramadolu możesz od czasu do czasu pomieszać z viagrą. Nie bierz tylko dużej dawki viagry (bo to ona w tym miksie jest bardziej problematyczna niż tramadol). Jeżeli jesteś zdrowy i hydraulika działa normalnie, to miks 150 trama z 50mg viagry będzie zdecydowanie działać, a szanse na jakiekolwiek powikłania będą minimalne. Jeżeli działa na Ciebie 25 mg viagry, to także jak najbardziej dobre rozwiązanie. DO takiego bym wystartował. W każdej chwili możesz przecież dorzucić kolejne 25 o ile będzie potrzeba albo impreza będzie dłuższa.

Kiedyś na koksowej seksimprezie gdzie kokaina szła konkretnymi dawkami (łącznie z 2 gramy dobrego Antwerpskiego towaru w 2 dni wciągnąłem do czego co 4h dawałem 10mg viagry (takie dziwne tabsy 50mg w kształcie gwiazdki z belgijskiej apteki, co się na 5 części dzieliły i działało wyśmienicie. Permanentna erekcja, żadnych problemów z nadciśnieniem, bólami głowy, czerwienieniem się, itd. Łącznie zjadłem 150mg viagry w tym okresie i zejście jedynie po koce miałem. Natomiast penis obtarty i pokąsany konkretnie. Dziewczyny z czasem od koki zaczęły się zachowywać jak zwierzaczki na smyczy. kokaina zmienia człowieka z zwierzę. Jeść, Pić i Kopulować. Spanie może poczekać.
Kurcze, ależ bym teraz na taką imprezkę skoczył. Jebany Covid.

PS. Na tej samej imprezie znajomy z problemami z hydrauliką (leczonymi brał w takiej samej sekwencji czasowej po 25mg jednorazowo (używał oryginalnej viagry, a nie jak my jakiegoś generyku - niemniej była to apteka w obu przypadkach, a nie under). Skutek wg niego był także wyśmienity i był bardzo zadowolony z efektów.

PS2. Podsumowując. Nie było powodu aby w obu przypadkach brać jakieś wysokie dawki viagry. Mimo, że ja miałem 36 lat wtedy, a znajomy ponad 40 już i chorował na cukrzycę typ2. Ja także zdrowy nie byłem (nowotwór) i między innymi na stałe brałem oxy, fenta i inne środki w dawkach mocno przekraczających medyczne.

PS3. Jak zadziała na Ciebie trampek to musisz sprawdzić już sam. Na jednego nie zadziała w tym temacie negatywnie w ogóle, a inny nie będzie mógł się spuścić mimo że będzie walił raz za razem. Trzeciemu natomiast nie stanie. Musisz zrobić test. Np faptest;)
Rejestracja: 2021
  • 10 / / 0

@DexPL W jakiej kolejności i odstępach czasowych to wrzucić żeby osiągnąć jak najlepsze efekty? :D
Rejestracja: 2018
  • 3420 / 1428 / 1

Nie odpowiem CI niestety szczegółowo. To kwestie osobnicze. Każdy lubi inny sposób wejścia. Pamiętaj, że viagre co 4-5h nie częściej (przy długich i ostrych jazdach), tramadol wg własnego uznania. Lepiej wziąć mniej i podbić niż wziąć za dużo.
Rejestracja: 2019
  • 29 / 1 / 0

zawiodłem się na tramcu, pierwszy raz 700mg i jedyne co poczulem to sedacje
jaka dawka lepsza? 900mg czy 1200mg? W razie czego mam klonazepam
Rejestracja: 2018
  • 3420 / 1428 / 1

Zależy czego oczekiwałeś? Jaką masz obecnie tolerancję wyrobioną na opio?
Rejestracja: 2019
  • 29 / 1 / 0

spodziewałem się fazy z pierwszych spotkań z kodeiną
tolerke mam dosc wysoka bo palilem kilka razy hel, przykleilem plaster z fentem, i bralem oxy i majke. ale wszystko to w duzych odstepach czasu i od ostatniego grzania minelo pol roku
Posty: 1616 Strona 161 z 162
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 2106 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości