Acetylacja morfiny do heroiny - metoda chałupnicza.

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 884 / 172 / 5

14 kwietnia 2019radekpies pisze:
w sumie to moze moglbys wyjasnic czemu tylu osobom wychodzi taka glazura zamiast proszku jak tobie?
14 kwietnia 2019mniemanolog pisze:
O, Stare Dziadzisko zmarchwiwstało %-D Dlaczego wielu osobom, w tym mnie wychodzi nie zdrapywalna twarda glazura, zamiast szarawego proszku?
Na pewno nie dopuszczacie do zagotowania bezetu? Nie robicie tego zbyt szybko?
  • 942 / 47 / 0

Już dawno nie działałem, bo nie mam obecnie warunków. Zdarzało się przegotować. Wiem, że się nie powinno.
Grzanie w bezecie i zarazem odparowywanie, trwa u mnie zdecydowanie zbyt długo. Ile ów proces by nie trwał, to i tak do końca zalatuje octem, pominąwszy te przypadki, kiedy coś tam z gotowania wyjdzie (no dobra, początki były trudne, później raczej wychodziło niż nie wychodziło). A winna jest niestaranna filtracja!
Skoro już, kochanieńka, się pojawiłaś, to napisz, proszę, czy istnieje taka krytyczna temperatura poniżej której ecetylacja nie zachodzi?

Posiadacz LSD ugryzł policjanta

Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu przy ulicy Frankowskiego. Patrol policji interweniował do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym...
  • 384 / 26 / 0

A ja dalej będę Wam truł dupę o ten bezet, mimo, ze nikt nie kwapi sie z jakakolwiek odpowiedzią. Gdy wypełniacie formularz co piszecie w rubryce cel/zastosowanie/użycie. Mówię tu o zamawianiu na osobe prywatna. Te oświadczenia mają jakieś znaczenie przy zamawianiu 100-200ml bezetu? Bezpiecznie w jednym zamówieniu brać bezet i aceton? Papierki to chyba bajka.
  • 2030 / 374 / 154

@RytmiczneZwierciadlo Dla własnego spokoju aceton warto kupić osobno, dla wielu pracowników chociażby sklepów chemicznych aceton wydaje się mniej podejrzany niż bezwodnik.
  • 31 / 4 / 0

Mam pytanie czy ma znaczenie czy robimy to w stalowym naczyńku, łyżce czy plastikowym lub szklanym. Chodzi mi o to, czy metal ma jakiś wpływ ?
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata