Bardzo miło rozmawiało mnie się też po 1,4mg 25C-NBOMe, ale dość często pojawiały kwaśny miny i śmianie się do przedmiotów typu telefon czy drzewo i musiałem się pożegnać, gdyż to dziwnie wyglądało.
THC- nigdy. Zawsze po paleniu byłem nieśmiały i mało rozmowny do płci przeciwnej. Dlatego nie lubię jarać jak są dziewczyny w towarzystwie.
6-ABP- nie muszę komentować ;). Ale nadmierna empatia i miłość spowodowała zdziwienie u cipek.
Czekam na Wasze idee.
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
A na odwage - nic jak alpra. Ale nie polecam.
Małe dawki alkohol także pomagają w takich sytuacjach. Do tego jest on społecznie akceptowany nie tak jak dragi.
Lekkie benzo może w sumie być dobrym pomysłem o ile ktoś nie uzależni spotkać z panienką od wdupiania tego.
zioloziolo pisze: A na odwage - nic jak alpra. Ale nie polecam.
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
Marihuana może pomóc zwalczyć chorobę Alzheimera
Nowe badania sugerują, że w chorobie Alzheimera równie ważne jak nagromadzenie białek (amyloidu i tau) może być zwalczanie stanu zapalnego w mózgu.
