Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Raz na jakiś czas biorę sobie 5g fetki, przeważnie jest normalna, fajna faza itp. Ale teraz była jakaś dziwna, jak ja dostałem wszystko grało. Ale po 2-3 dniach jak poleżała w szafce zmieniła swój zapach. Pachniała tak jakby lateksem(prezerwatywa, gumowa rękawiczka), chociaż kopała możliwe że jeszcze lepiej xD. Wie ktoś co mogło być tego przyczyną? Po kolejnych 2 dniach znów ma inny zapach, ale tym razem wraca do normalności.
shurnas pisze:Siemka wszystkim.
Raz na jakiś czas biorę sobie 5g fetki, przeważnie jest normalna, fajna faza itp. Ale teraz była jakaś dziwna, jak ja dostałem wszystko grało. Ale po 2-3 dniach jak poleżała w szafce zmieniła swój zapach. Pachniała tak jakby lateksem(prezerwatywa, gumowa rękawiczka), chociaż kopała możliwe że jeszcze lepiej xD. Wie ktoś co mogło być tego przyczyną? Po kolejnych 2 dniach znów ma inny zapach, ale tym razem wraca do normalności.
ja zauwazylem ze snieg nie lubi scisku, w jakis worakch czy cos, zawiajany w kulki, kule, sciskany,gnieciony czy cos ;) musi byc luzno w jakims duzym pakiecie albo nawet słoiku. temperatura jak najbardziej powoduje zmiane barwy na pomaranczowa a nawet brazowa. Zwykłe trzymanie sniegu w kieszeni powoduje wzrost jego temperatury do 37, no moze nawet 40 stopni C, co rowniez powoduje "rózne zmiany"
hehe zawsze mówiłem na to PRZEMIANY PROMIENIOTWORCZE
antoniomontana pisze:powinna byc przechowywana w chłodnym miejscu(nawet bardzo chłodnym)ale nie zimnym za bardzo. możliwe ze pod wpływem temperatury zmieniła kolor albo zapach,ale to moze byc spowodowane tym, czym ją zanieczyszczono.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
