Lebiedz pisze:Wybieram się właśnie na wycieczkę do Pragi i grzechem byłoby nie spróbowanie legalnych tam narkotyków ;). Co mi polecacie z aptek, coffeshopów i innych przybytków ćpuńskiej natury? Najbardziej zależy mi na wszelkiego rodzaju psychodelikach...
ja ci mogę polecić gryby, lsd, dmt i wszystko co znajdziesz w dziale "psychodeliki" ale czy w pradze to znajdziesz i w dobrej cenie/jakości to już zależy od Ciebie i tego jak pogadasz ;)
planuje niedługo wycieczke do ostravy...
wiem ze zioło można spokojnie dostac w cafe de la ostrava
ale czy kwasa też?
czy może szukac gdzie indziej?
na co uważac?
producente pisze:w zechcach jest od zajebania kofiszopow tylko podziemnych.kupowanie od ludzi to strata hajsu. bylem w czechch to wiem tylko cen niepamietam bo grbo chlalismy wtedy i ojebalismy gosciowi szklarnie z gandziom ;D
I od razu poproszę o linka do ustawy nielegalnych środków w Czechach. Jak na prawdę MDEA jest tam legalne to zmieniam miejsce zamieszakania.
WARN: pisz posty w odpowiednich działach. Przeniosłem @czeslaw
:)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
