Lebiedz pisze:Wybieram się właśnie na wycieczkę do Pragi i grzechem byłoby nie spróbowanie legalnych tam narkotyków ;). Co mi polecacie z aptek, coffeshopów i innych przybytków ćpuńskiej natury? Najbardziej zależy mi na wszelkiego rodzaju psychodelikach...
ja ci mogę polecić gryby, lsd, dmt i wszystko co znajdziesz w dziale "psychodeliki" ale czy w pradze to znajdziesz i w dobrej cenie/jakości to już zależy od Ciebie i tego jak pogadasz ;)
planuje niedługo wycieczke do ostravy...
wiem ze zioło można spokojnie dostac w cafe de la ostrava
ale czy kwasa też?
czy może szukac gdzie indziej?
na co uważac?
producente pisze:w zechcach jest od zajebania kofiszopow tylko podziemnych.kupowanie od ludzi to strata hajsu. bylem w czechch to wiem tylko cen niepamietam bo grbo chlalismy wtedy i ojebalismy gosciowi szklarnie z gandziom ;D
I od razu poproszę o linka do ustawy nielegalnych środków w Czechach. Jak na prawdę MDEA jest tam legalne to zmieniam miejsce zamieszakania.
WARN: pisz posty w odpowiednich działach. Przeniosłem @czeslaw
:)
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
