Zobaczymy, czy faktycznie wszyscy byli tacy dojrzali, kiedy zaczęli ćpać :)
Dopiero się przygotowywuje. Testuje. Degustuje. Na cięższy kaliber poluje. Nie żałuje. Hajs kołuje. Igła kłuje. Peak nadlatuje. Ćpaniem steruje. Się nie stresuje. W twarz ćpunom pluje. Ziomków roluje. Leki z koszów wyjmuje. Recepty fałszuję. Mam z recydywą dwóje. Metkat syntezuje. Odpał produkuje. Opium acetyluje. Chuje. Wszystko iv przyjmuje. Ja dopiero startuje!
xzx
Piguły - 18 lat
Reszty nie pamiętam. Wydaje mi się, że był już podobny temat - 'Pamiętnik narkomana'. Tam ludziska opisywali, co i w jakim wieku zaczynali ćpać.
Alko - 16 lat.
Zioło - 17 lat.
Pierwsze jaranie - 14lat
Pierwszy psychodelik 17lat
pierwszy raz gbl, metkat, tramadol 17la
Właściwie nie zacząłem ćpać tych substancji. Z większością miałem jedynie kilku razowy kontakt, a kontynuuję ćpanie psychodelików i gbl(teraz nie mam, po maturze się kupi)
papieros - ok. miesiac przed 16 urodzinami
a potem w przeciągu kilku miesięcy spróbowałam gałki, marii, dxm-u, benzydaminy, pseudoefki. Na razie tyle, wiem że się nie skończy ale na razie nie spieszę się do nowych substancji. A za kilka miesięcy będę pełnoletnia :)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
