Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 13 / / 0
Instytut Spraw Publicznych przeprowadził na zlecenie Open Society Institute ankiety wśród policjantów, prokuratorów, sędziów i kuratorów nt. kosztów egzekwowania i skuteczności artykułu 62. dotyczącego posiadania narkotyków, w ograniczaniu rekreacyjnego spożycia narkotyków i narkomanii.

Najważniejsze wyniki są do obejrzenia tutaj: http://talkingdrugs.org/pl/ile-kosztuje ... B3w-art-62
Uwaga! Użytkownik Belzebud nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2876 / 99 / 0
Nieprzeczytany post autor: Syn Bozy »
I tak to wyciszą, w TV nie będzie krytyki, żadna poważna gazeta też tego nie wydrukuje. Ale dobrze wiedzieć ile w naszym kraju kosztuje kompromitacja pod względem polityki antynarkotykowej.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 1049 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: noithai »
„Bóg chrześcijański jest okrutny i mściwy. Jeśli popełnisz błąd i nie żałujesz, skazuje cię na wieczne piekło. Wydaje mi się to tak niewspółmierne, że nie chcę wchodzić z nim w żadne układy” [Cabré]
  • 319 / 7 / 0
Jutro powinienem skończyć artykuł na temat tej konferencji :)
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce

Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.