Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 552 Strona 56 z 56
Rejestracja: 2018
  • 887 / 195 / 0


I prega i esci przedłużają QT interval czy jak to się zwie, w każdym razie nie jest do w 100% zdrowe połączenie dla serca, zwłaszcza w wyższych dawkach. Nawet jeżeli jesteś osobą zdrową. Mimo to jest przepisywane przez specjalistów w pewnych sytuacjach (np. depresja i zespół lęku uogólnionego). Należy tylko pamiętać że minimalne potrzebne dawki stosowane w leczeniu a bomby po 900 pregi i 60 esci w celu "rekreacyjnym" to dwa różne światy.
Rejestracja: 2017
  • 354 / 8 / 0

Potrzebuje czegos do pracy, przyszła mi do głowy pseudoefedryna z sudafedu. Ile mg tej pseudoefedryny do ssri i neuroleptyka? Czy to wogóle bezpieczny miks? Kiedys juz go popełniłem i było okej ale wiadomo kazdy inaczej reaguje

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Psychodelik syntetyzowany w normalnym mózgu

Dimetylotryptamina (DMT), główny składnik psychodelicznego napoju ayahuasca, jest również naturalnie syntetyzowany w mózgu ssaków. Odkrycie zespołu z Michigan Medicine jest pierwszym krokiem w kierunku badania DMT w mózgach ludzi. Wyniki studium ukazały się w piśmie Scientific Reports.
Posty: 552 Strona 56 z 56
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości