Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 602 Strona 55 z 61
Rejestracja: 2019
 • 12 / 1 / 0

15 czerwca 2019UJebany pisze:
@nwww
400 mg kodeiny + 1 mg alpry na peaku.Tak będzie :psycho:
dzieki za polecenie mixu, bylo bardzo przyjemnie %-D
Rejestracja: 2011
 • 5 / / 0

picabia pisze:
Nie, ryzykujesz ZS
Co to ZS?

Kamienie milowe prohibicji konopnej w USA

….czyli walka o godność, wolność i sprawiedliwość, Obywatele vs Władza.

Rząd Macedonii przygotowuje się do quasi-legalizacji marihuany

Rząd Macedonii Północnej rozważa dopuszczenie rekreacyjnego używania marihuany w kawiarniach i miejscach gościnnych w stolicy, Skopje, a także w innych miejscach turystycznych, takich jak Ochryda, które jest typowo turystycznym miastem leżącym nad jeziorem, powiedział premier Zoran Zaev.
Rejestracja: 2014
 • 9392 / 1588 / 0

Rejestracja: 2017
 • 4 / 1 / 0

Co polecicie na zniwelowanie lęków, fobii ? :liść: :liść: :liść:

Aktualnie leci pregabalina 150mg rano, cos tam działa na motywacje ale na lęki słabo.

W apteczce opipramol i chloroprotiksen.

Można mixować pregabalina + opipramol?


Choroprotiksenu nie testowałem. To mój pierwszy neuroleptyk jaki dostałem oczywiście zamiast benzo %-D %-D
Rejestracja: 2009
 • 413 / 3 / 0

Prosiłbym Was o ocenę miksa którego ostatnio w urodziny zapodalem. 1 mg Clona, 5 mg diazepam potem weszło 200 Tramalu no i na końcu najgorsze. Bylem ładnie zrobiony i wpadł mi w lapku plaster z fentem. Na szczęście moje ten malutki 25 mcg. Spalilem ze srebra pół...i wszystko się skończyło. Nooding na kanapie bez kontaktu 15 minut potem ogólny wygląd jak zombi"Zastanawiam się jak blisko bylem OiOMU. Oceni ktoś noebepiecznosc miksu?
Rejestracja: 2018
 • 2203 / 699 / 0

Jak robi cię dobrze 200 trama z benzo to na fencie się przekręcisz bardzo szybko. Nikt ci nie zabroni, ale jak masz gdzieś życie to chociaż pomyśl o tolerancji którą fent rozwala. Potem będzie problem bo jak już będziesz się chciał zabić to nie będzie czym, bo tolerka w kosmosie. Zostaniesz z tym i z zaawansowanym uzależnieniem. Oczywiście o ile się nie przekręcisz do tego czasu. Nawet na herze dłużej pociągniesz i nie będziesz w *aż takiej* dupie.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
 • 93 / 12 / 0

Escitralopram i pregablina? Wiem, ze nie bierze sie tego rekreacyjnie ale kolega sie uparl ze od pregabliny jest super bomba i nie chce zeby sie przekrecil.
Rejestracja: 2019
 • 1646 / 147 / 0

Jesli tramal Cie jeszcze robi to zostan przy Tramalu .. po fencie juz malo co Cie wezmie
Rejestracja: 2015
 • 1508 / 221 / 0

11 sierpnia 2019frankoxdd pisze:
Escitralopram i pregablina? Wiem, ze nie bierze sie tego rekreacyjnie ale kolega sie uparl ze od pregabliny jest super bomba i nie chce zeby sie przekrecil.
Co prawda nie escitalopram (brałam to lata temu, ale gówno dawało, więc przestałam), ale wenlafaksyna here. 150 mg dziennie. Nie zjadłam tego, by osiągnąć jakiś konkretny cel, tylko sprawdzić jak działa pregabalina solo. Kiedyś zapieprzyłam rano wenflę i do tego pod wieczór pregabalinę. Gdy ewidentnie weszła, przez godzinę czułam jakieś takie nieskoordynowane i niechciane ruchy kończyn, jakby lekki drgawki, ale tylko w tych kończynach, np. siedziałam na sraczu i mi rękę do góry podrywało; leżałam na łóżku, noga mi drgała, więc uznałam, że biorę klonazepam, by to uspokoić i tak się skończyła moja kariera z rekreacyjnym braniem pregaby. IMO to kompletnie MNIE niepotrzebne. Nie wiem w jakich dawkach i w jakim miksie trzeba byłoby to brać, by poczuć coś... odpowiedniego, to, czym się podniecają ludzie, którzy biorą pregabalinę w miksach z jakimś opio (słyszałam o miksie pregaba +Tramal), ale samej pregabaliny z SNRI zdecydowanie niepolecam, bo to bezcelowe, tylko się wkurwiałam.
Rejestracja: 2018
 • 2203 / 699 / 0

I prega i esci przedłużają QT interval czy jak to się zwie, w każdym razie nie jest do w 100% zdrowe połączenie dla serca, zwłaszcza w wyższych dawkach. Nawet jeżeli jesteś osobą zdrową. Mimo to jest przepisywane przez specjalistów w pewnych sytuacjach (np. depresja i zespół lęku uogólnionego). Należy tylko pamiętać że minimalne potrzebne dawki stosowane w leczeniu a bomby po 900 pregi i 60 esci w celu "rekreacyjnym" to dwa różne światy.
Posty: 602 Strona 55 z 61
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1737 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biomechanikus i 3 gości