Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 552 Strona 56 z 56
Rejestracja: 2018
  • 896 / 197 / 0


I prega i esci przedłużają QT interval czy jak to się zwie, w każdym razie nie jest do w 100% zdrowe połączenie dla serca, zwłaszcza w wyższych dawkach. Nawet jeżeli jesteś osobą zdrową. Mimo to jest przepisywane przez specjalistów w pewnych sytuacjach (np. depresja i zespół lęku uogólnionego). Należy tylko pamiętać że minimalne potrzebne dawki stosowane w leczeniu a bomby po 900 pregi i 60 esci w celu "rekreacyjnym" to dwa różne światy.
Rejestracja: 2017
  • 354 / 8 / 0


Potrzebuje czegos do pracy, przyszła mi do głowy pseudoefedryna z sudafedu. Ile mg tej pseudoefedryny do ssri i neuroleptyka? Czy to wogóle bezpieczny miks? Kiedys juz go popełniłem i było okej ale wiadomo kazdy inaczej reaguje

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Narkotyki przemycane do Polski miały być rozprowadzone w woj. lubelskim

Rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie przemycali i rozprowadzali narkotyki, to efekt ogromnego zaangażowania policjantów CBŚP, współpracujących z KMP w Lublinie oraz lubelskimi prokuratorami.
Posty: 552 Strona 56 z 56
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość