Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
35
10%
2.raz w tygodniu.
8
17%
3.Jaram i miksuję
14
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
5
11%
5.raz w miesiącu.
9
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
10

Liczba głosów: 81

• 4138 / 517 / 11

Trochę swojaka w słoiczku.
Zbytnio nie trymowałem, bo liście całe białe były.
Jak to ładnie pachnie.
Jest tam góra z 5 g.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 6880 / 751 / 0

Swoje zawsze najlepsze ; )

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.
  • 57 / 2 / 0

Elo paliliscie kiedyś „ruskie wiadro”? Butelkę tniesz jak na na normalne tylko oklejasz taśma i przyklejasz jednorazówkę, dym zaciąga sie wkładając rękę do butelki i zaciągasz powoli reklamówka :p u mnie mówią na to „ruska” lub „ruskie wiadro”
  • 108 / 9 / 0

Słyszałem raczej nazwę "nietoperz". Wg mnie zdecydowanie lepsze wiadro lub wodospad.
  • 1983 / 105 / 0

a u mnie się mówiło rękaw, ale to nie to przjebanie co wiadro, bo butelka ci nie wpycha dymu głęboko jak w wiadrze
  • 17 / / 0

11 lipca 2019Aqq420 pisze:
To prawda ze jak sie skręci zielsko w gilzę i nie wyciągniesz filterka to słabo kopie? Słyszałem tak i jak skręcałem w gilzę (jak nie było bletek) to zawsze filterek wyciągałem i robiłem tipa w miejsce gąbki
Uważam że nie ma różnicy. Kręce ręcznie szlugi wiec zawsze mam bawełniane filterki przy sobie i używam ich do :skret: od dłuższego czasu . Fajne są teraz specjalne filtry z węglem aktywnym ale wydaje mi się że zmieniają trochę smak.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Są jakieś mocniejsze metody jarania od wiadra? Pomijając waporyzacje bo dopiero jutro mi dochodzi.
  • 57 / 2 / 0

Ktoś tu kiedyś pisał, ze dobrze spalona lufa klepie lepiej niż wiadro :p
  • 6880 / 751 / 0

Potwierdzam - ostatnio musiałem zapalić z lufy i klepie zaskakująco mocno. Właściwie moc taka sama, jak z bonga - tylko dużo mniej przyjemnie.
  • 1005 / 135 / 0

Lufy są dobre do mixów, wtedy łatwiej kontrolować ilość, no i generalnie łatwiej po kwasie czy DXM zapalić lufę niż skręcić blanta czy zmajstrować wiadro. Do palenia solo wiadro czy bongo jest dużo lepsze, nie lecą komety i zwyczajnie jest przyjemniej. Nawet blant jest lepszy, chyba że ktoś za długo go trzyma i marnuje temat.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata