LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 5943 Strona 551 z 595
Rejestracja: 2018
  • 131 / 26 / 0

Niestety kwas potrafi naprawdę długo trzymać i bez wspomagaczy nie da się usnąć przez wiele godzin, zatem w sumie trochę niepotrzebnie się brakiem snu przejmowałeś. Taki już urok kwasu.

Między innymi z tego powodu musiałem zarzuć wszelkie eksperymenty z blotterami, zwyczajnie moja sytuacja życiowa nie pozwala mi na tak długie tripy. Może wrócę do nich na starość :D.
Rejestracja: 2012
  • 5 / / 0

To trochę mnie uspokoiliście, w sumie jeszcze wypiłem energetyka niepotrzebnie tego dnia. Przygoda z kwasem strasznie mi się spodobała, była wyjątkowa, na tą substancje czekałem kilka lat, więc pewnie podświadomie ciągle nie mogłem uwierzyć też, że to się wreszcie stało. Możliwe też, że mam jeszcze zbyt małe doświadczenie z takimi substancjami, jedynie THC i DXM i chyba na tyle, więc mnie to przerosło. Zostało mi kilka blooterów jeszcze, więc niedługo znowu zaryzykuje, tym razem z mniejszą dawką i teraz koło 10 i zobaczymy jak teraz to będzie :D

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Rutynowa kontrola taksówkarzy w Amsterdamie. Jedna trzecia testowanych była pod wpływem narkotyków

Podczas niedzielnej policyjnej kontroli kierowców taksówek w stolicy Niderlandów okazało się, że część z nich jest pod wpływem narkotyków. Teksty wykazały obecność THC i amfetaminy u sześciu mężczyzn.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 938 / 2

01 grudnia 2019ImaneAnys pisze:
Bromoważek ani innych fenylek nikt już raczej na ulicach nie goni. Skoro blotter był bez smaku, to najpewniej był to lizergamid. Z opisów w internecie wynika, że kartony z fenylkami miały bardzo gorzki lub kwaśny smak, od którego drętwiał język (sam nigdy takich nie 'próbowałem', więc jeśli ktoś wie lepiej to proszę mnie poprawić). Jakby to nie było LSD lub jego analog, poczułbyś to.
Fenylki na ulicy to byłby teraz towar wyjątkowy i bardziej cenny niż pochodne LSD
Rejestracja: 2018
  • 1791 / 372 / 25

@blackgoku zgadzam się, nie obraziłbym się jakby dil zamiast LSD sprzedałby mi DOC albo 25I-NBOMe. kwasa brałem wiele razy, a tych substancji bardzo chciałbym spróbować, niestety na „ulicy” są nieosiągalne.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 938 / 2

Na pewno nie obraziłbyś się, jakbyś dostał 2C-P w prochu
Rejestracja: 2018
  • 1791 / 372 / 25

Jakbym dostał 2C-P/E w prochu to bym złotem dila obsypał. Uwielbiam LSD, jest to mój ulubiony psychodelik, ale bardzo chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Ileż można te kwasy brać xd
Rejestracja: 2019
  • 13 / 1 / 0

Witam wszystkich kwasowiczow .chce pierwszy raz zarzucic kartona w sylwestra mialo by to byc , w domu muza z kina domowego lecz bez opiekuna no chyba ze znajde jak do tefo sie przygotowac ? Prosze o porady
Rejestracja: 2018
  • 1791 / 372 / 25

Jak masz brać 1 raz na imprezie to lepiej poczekaj na lepszą okazję, zwłaszcza jeśli współimprezowicze nie wiedzieliby, że walisz kwasa. Jeśli natomiast będziesz sam/z bliskim znajomym lub znajomymi, to możesz brać śmiało. Przede wszystkim nastaw się dobrze psychicznie, nie ma się czego bać, jeden karton krzywdy ci nie zrobi, zapewne ma około 100 mcg. Przed tripem na pewno kup sobie jakieś jedzenie, różne rzeczy smakują fantastycznie na kwasie. Ja zawsze biorę kwaśne żelki i Cheetosy, oprócz tego coś na co mam aktualnie ochotę (jak jesteś sportowym świrem to skombinuj zdrowsze przekąski). A potem rób po prostu to, na co będziesz miał ochotę. Sam staram się już nie planować tripów, tylko opracowuję sobie taki ogólny plan. Możesz posłuchać muzyki, pograć w jakieś gierki, obejrzeć coś, jak będziesz miał opiekuna to polecam krótki spacer. Kwas sam cię poniesie. Najważniejsze to się nie bać i mieć dobre nastawienie, pierwszy trip zawsze jest niezapomniany.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 1 / 0

Ja chce wziac sam w domu lub ze zmajomym bo na impreze to slyszalem ze ciezko po tym tzn z tego co tu ludzie pisza ,tak muzyka bd i to z kina ,w gierki za bardzo nie gram ,sportowcem nie jestem ,tylko obecnie na detoxie ale niewazne,no jedzenie na pewno musi byc a co z piwami ,podobno po tym bardzo dobrze wchodza a i o ktr godz zarzucic by nie miec nieprzespanej nocy ?
Rejestracja: 2018
  • 1791 / 372 / 25

LSD działa długo, więc żeby nie męczyć się całą noc polecam zarzucić jak najwcześniej po prostu. Piwa oczywiście smakują dobrze, ale spłycają fazę. Jeśli chcesz je pić, to polecam jak już kwas będzie schodził, wtedy też ułatwią zaśnięcie.
Posty: 5943 Strona 551 z 595
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Zenek1 i 1 gość