Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 83 / 2 / 0

18 lipca 2020testerpigul84 pisze:
Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
Ja tylko raz feja trafiłam ale od razu widać było, że wyciskane foremką do plasteliny w garażu. No i miejscowość z której brałam cuksa ma na swoim koncie tak szeroki wachlarz historii związanych z wszelkim ćpaniem i ogólnie "wyjątkowymi" zdarzeniami, że cokolwiek tam bierzesz to pewnie coś się z tego powodu odkurwi xD Idzie tam spotkać takie kurwa twory, które w dodatku wychodzą spod takich kurwa rąk, że powinno to robić za oficjalną atrakcje dla turystów i czasem warto nawet kupić dla samego faktu zobaczenia czegoś takiego. Więc fejk do mnie trafił ze względu na miejsce z którego brałam i można było przewidzieć. Tak to na całkiem fejkowe smakołyki nie trafiłam nigdy, gówno i syf się za to czasem trafiało lub zawód w mocy.
  • 7 / / 0

18 lipca 2020mrfuter pisze:
@testerpigul84 Nigdy, kiedyś za czasów shopów rc trafiały sie na hexenie czy cmc'kach. Raz wi fi były na bk ebdp, ale doskonale było wiadomo i każdy wiedział, że tam jest srogi dop a nie emka. Ostatnio trafiłem niebieskiego iron mana na 4 cmc, jakoś w kwietniu. Ulica to ruletka.
Muszę edytować post, bo fajnie jakby tam nic nie było, było - ale jakieś gówno, zaczęło działać po 1,5-2h, 1/10 tego co MDMA - może lekka gadka ale to równie dobrze mógł być wpływ portera 9%, mocno waliło serce, pocenie się, lekki ból głowy i brak zmęczenia lecz bez pobudzenia, nadal nie spałem, chociaż cały ranek w łożku - dramat.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Akt oskarżenia przeciwko grupom przestępczym za przemyt 15 ton trawki oraz produkcję 300 kg amfy

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro poinformował w piątek (12 czerwca 2020 r.) o skierowaniu do Sądu Okręgowego w Krakowie aktu oskarżenia przeciwko 13 osobom, w tym 11 podejrzanym o udział w dwóch zorganizowanych grupach przestępczych, w tym jednej o charakterze międzynarodowym.
  • 7 / / 0

18 lipca 2020Zielona24 pisze:
18 lipca 2020testerpigul84 pisze:
Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
Ja tylko raz feja trafiłam ale od razu widać było, że wyciskane foremką do plasteliny w garażu. No i miejscowość z której brałam cuksa ma na swoim koncie tak szeroki wachlarz historii związanych z wszelkim ćpaniem i ogólnie "wyjątkowymi" zdarzeniami, że cokolwiek tam bierzesz to pewnie coś się z tego powodu odkurwi xD Idzie tam spotkać takie kurwa twory, które w dodatku wychodzą spod takich kurwa rąk, że powinno to robić za oficjalną atrakcje dla turystów i czasem warto nawet kupić dla samego faktu zobaczenia czegoś takiego. Więc fejk do mnie trafił ze względu na miejsce z którego brałam i można było przewidzieć. Tak to na całkiem fejkowe smakołyki nie trafiłam nigdy, gówno i syf się za to czasem trafiało lub zawód w mocy.
Po 2h zaczęło coś lekko działać, pot, duszność, brak zmęczenia - bez pobudzenia - nadal nie spałem. Dramat.
  • 31 / 4 / 0

Coś ciekawego w wlkp teraz? Przerwa była a coś mnie naszła chęć w weekend zatańczyć ;D
  • 121 / 11 / 0

Ja się naciąłem trzy razy - różowe diamenty, blado różowe domino i granatowe tesle. Żadne z nich nie działały, no może tesla na 30 minut. Mimo że ładowała się obiecująco
  • 1111 / 86 / 0

28 lipca 2020Abcd93 pisze:
Ja się naciąłem trzy razy - różowe diamenty, blado różowe domino i granatowe tesle. Żadne z nich nie działały, no może tesla na 30 minut. Mimo że ładowała się obiecująco
Miałem to samo z testami i z domino 0 działania. Ale ostatnio trafiły mi się Bugatti to byla klasa sama w sobie :)
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata