Zaburzenie postrzegania spowodowane halucynogenami i innymi(!) środkami (HPPD)

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 174 / 9 / 0

Ja mam wlasnie te wzorki caly czas, najgorzej jest jak ruszam czesto galkami ocznymi, powiem Ci szczerze, ze mi sie to nawet podoba, ale jak pracuje np - w ogrodzie w sloncu, jest troche chujowo i musze nosic okulary przeciwsloneczne :P
  • 7 / / 0

04 maja 2021ferdinandomodo pisze:
Kolego ja mam problem po benzydaminie już 9 rok, jebnales to sie teraz licz z konsekwencjami, bezydamina jest na tyle silną substacją, ze jezeli chodzi o nią sytuacja sie jeszcze u nikogo sie nie polepszyla, jedynie wlasnie pogorszyla - do lekarza kolego i to czym predzej i nie sciemniac!
Masz HPPD? Czy coś gorszego?

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Neil Young twierdzi, że jego podwójne obywatelstwo jest zagrożone, ponieważ używa marihuany

Ikona rocka Neil Young powiedział w piątek, że jego starania o uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego są zagrożone, ponieważ był szczery z władzami imigracyjnymi w sprawie używania marihuany. Young jest obywatelem Kanady, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych od dziesięcioleci.
  • 7 / / 0

Z ankiet i sond jakie widziałem to jest 50% szans, że HPPD słabnie z czasem. I tego się będę trzymał.

Co do efektów to widze mnóstwo mętów w oku, śnieg optyczny, powidoki w negatywnie i pozytywie, silne szumy uszne, ściany "oddychają", makropsja, iskierki w polu widzenia, ghosting, podwójne widzenie, krawędzie przedmiotów trzęsą się, dysacusis (zniekształcenia dźwięków) zaburzenia lękowe, bezsenność, depresja (ale to raczej symptomy życia z tym, nie stricte HPPD) Nie warto brać tego gówna, mam teraz nauczkę, muszę nauczyć się żyć z tym i liczyć że w końcu przestanie się pogarszać. Jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby komuś wiecznie się pogarszało.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata