Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7812 / 817 / 0

Ciekawe jak dzisiaj zadziała klon, wczoraj nie chciał zaskoczyć.Moze to było związane z ty, ze bylem 2 dni z rzędu na tramcu.
  • 1241 / 104 / 0

to może mieć znaczenie chociaż z punktu widzenia farmakologii nie powinno.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Wysyp pacjentów po dopalaczach. Jeden z nich wyrywał znaki drogowe

Nawet 10 pacjentów dziennie trafia do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy. Tak jest od kilkunastu dni po ponad trzymiesięcznej przerwie, kiedy to trafiało tu najczęściej nie więcej niż troje zatrutych dziennie. Jeden z pacjentów, który niedawno tu trafił, został zatrzymany, gdy wyrywał znaki drogowe na ulicach Łodzi. Mężczyzna był bardzo pobudzony.
  • 1749 / 426 / 0

26 lipca 2018UJebany pisze:
Ciekawe jak dzisiaj zadziała klon, wczoraj nie chciał zaskoczyć.Moze to było związane z ty, ze bylem 2 dni z rzędu na tramcu.
Właśnie zawsze zauważałem, że alpra na tramcu w dawce zwykle wyczuwalnej (0,5mg) w ogóle się nie przebijała. tramadol to antagonista gaba a, więc nie dziwota. Stąd ryzyko padaczki.
  • 793 / 132 / 0

Przeciez alpra tez ma jakieś, niewielkie co prawda działanie przeciwdrgawkowe.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Tak się martwilem ze będzie lipa ale lekarz miał dobry humor :cheesy:

Pojechalem w ciemno ale okazało się ze przyjmni3 wchodzę do gabinetu daje 0,7 gadam sobi3 z nim cieszył się że biorę halo a ja w szoku jechałem bez nadziei

Wszystko fajnie tyle ze idę do zk...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1241 / 104 / 0

Anabolik wstępnie jakie dawki polecą.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

26 lipca 2018wnc1964 pisze:
Anabolik wstępnie jakie dawki polecą.
Teraz mam nauczkę i fart jak huj ze wypisal a dawki takie klono 8mg alpra 4mg tramal 750 lub 900mg 100mg można fajnie dawkowac setek mi zostalo 24 to będę sobie dobieral :listen:

Tak ta pierwsza dawka ładnie weszła przysypki i uśmiech na twarzy :*) aż zasnolem ale to wina haloperidol
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

26 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
26 lipca 2018UJebany pisze:
Właśnie zawsze zauważałem, że alpra na tramcu w dawce zwykle wyczuwalnej (0,5mg) w ogóle się nie przebijała. tramadol to antagonista gaba a, więc nie dziwota. Stąd ryzyko padaczki.

Wiem mam wszystko zapisane jutro zastrzyk i terapypia
  • 2908 / 1193 / 1

Anabolik. Jeszcze raz napiszesz Chuj przez "H" to gwarantuję, że pokasuję Ci te posty! Naucz się wreszcie;>

Na ile starczy Ci to co dostałeś dzisiaj? Na tydzień? 10 dni?
Jakoś serio nie szkoda mi Ciebie że idziesz do ZK. To chyba jedyna dla Ciebie szansa na wyjście z tego gówna w jakim się znalazłeś!
  • 7812 / 817 / 0

@Anabolik zdecydowanie nie szanuje tolerancji i substancji biorąc takie dawki.Przecież to jest przegięcie.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata