dlaczego właśnie wieczorem? Wszystkie żródła podają że l-tyrozynę należy jesć rano ,na czczo ,na długo przed węglowodanami.
/Pogłoski o moim permie są stanowczo przesadzone/
Nie narzucam na siłę pory przyjmowania, ja wypróbowałem i rankiem, i wieczorem - ta druga opcja działa efektywniej.
Pozdrawiam
Ze stosowaniem l-tyrozyny wieczorem to rzeczywiście trochę dziwne, ale może akurat Tobie to służy. Dawka 2000 mg jest dosyć duża. Jeśli masz zamiar stosować taką ilość przez dłuższy okres czasu to zrób badania tarczycy. Tak profilaktycznie.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
uczucie zmęczenia, osłabienie, senność, trudności w koncentracji, zaburzenia pamięci, stany depresyjne
Zakładając, że to z tego powodu (pi razy oko, nie mam badań, zero konkretów), l-tyrozyna pomaga w działaniu tarczycy.
Będę musiał iść do labolatorium i pobrać krew na oznaczenie poziomów h.tarczycowych. NFZ-owski lekarz mnie wyśmieje jak poproszę o skierowanie na takie badanie, wolę zapłacić i uniknąć wyśmiania...
Cholera, może to przez to... odezwę się gdy będę wiedział coś więcej.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
Morbid Angel pisze:Jeśli kasa nie stanowi problemu to oczywiście wybierz prywatną placówkę. Tam jesteś klientem, płacisz, jest normalna obsługa itd. Publiczna służba zdrowia (chociaż utrzymywana przez podatników) to muzeum mentalności z PRL-u.
Coś w tym jest choć i w prywatnej czasem zdarzają się osły.Ogólnie lekarze mnie rozpierdalają zarabiają od 60zl-90zl na godz (i mówię o NFZ-cie nie o prywatnych bo mam w bliskiej rodzinie lekarza pracującego tylko przez NFZ i własnie tyle ma na godz) a i tak olewają pacjentów i robia wielką łaskę..
/Pogłoski o moim permie są stanowczo przesadzone/
Myślałem że lekarze bez specjalizacji psychiatrycznej nie mogą takich leków przepisywać. Jutro idę odebrać z apteki.
Jeśli mówisz, że jest lepiej, to nie bierz już żadnych chemicznych wspomagaczy. Brnij dalej w to co zacząłeś robić.
Styl życia to podstawa. Ruch i mikroelementy działają cuda. Radości szukaj w sobie, w tym co robisz.
Wszystko niemal już zostało powiedziane, skorzystaj z tych rad, a niedługo bedziesz panem swego.
Masz wybór, wybierz dobrze.
pozdrawiam
przeto pisze:Błędne koło, farmakologicznie to się możesz ewentualnie uzależnić. Takie moje zdanie.
Jeśli mówisz, że jest lepiej, to nie bierz już żadnych chemicznych wspomagaczy. Brnij dalej w to co zacząłeś robić.
Styl życia to podstawa. Ruch i mikroelementy działają cuda. Radości szukaj w sobie, w tym co robisz.
Wszystko niemal już zostało powiedziane, skorzystaj z tych rad, a niedługo bedziesz panem swego.
Masz wybór, wybierz dobrze.
pozdrawiam
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.