kurwa, chciałem się podleczyć psychodelicznie z wjebania w b-k to mi vendor metoksetamine wysłał... Dla mnie to jest troche pierdolenie z tą terapią psychodeliczną, owszem, warto spróbować jeśli choć 5% się w ten sposób wyleczy.
Nałogi to przejebana sprawa, mechanizm "negacji" i mechanizm "nagrody" są tak silne że wiele przypadków jest beznadziejnych... Właśnie wpadłem na genialny pomysł, otworzę ośrodek, tani jak praca robotnicza i łamiący wszelkie prawa człowieka, warunkiem jest dostarczenie delikwenta za bramę a ja gwarantuję 6 miesięcy na czysto i ciężkiej pracy. Łamanie praw człowieka w imieniu jego praw właśnie? Może tak najpierw ubezwłasnowolnić delikwenta?
toshiro mifune pisze:Solidny kop w dupę od życia, to może pomóc.
@chsn, nikt tu nie polecał terapii psychodelicznej (choć ja o takiej wspominałem), oni mówią o jakiejś "psychodelikowej"
chusajn pisze:Terapia to proces, ciężka praca nad sobą, pod kierunkiem terapeuty.
Próbuje teraz ktoś z Was z tego wyjść, komuś się udało? Potrzebuję wymiany doświadczeń. Siedzę na ścisku dupy, żeby się nie dobić i nie polecieć następny dzień. Jestem zawieszona w próżni. Dojechało mnie potworne rozbicie i ambiwalencja, o spaniu nie ma mowy żeby te pato chęci zdusić, ale podejmowanie pochopnych decyzji byle się poczuć lepiej, też nie wchodzi w grę. I tak to właśnie....
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
