Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
Jak wygląda sprawa z pozostałymi związkami z tej grupy chodzi o TMA-3 ,TMA-4 ,TMA-5 , i TMA-6
Bo z tego co widzę tylko TMA i TMA-2 są na wykazie środków odurzających
Jest to w ogóle do ogarnięcia w Polsce ? Czy raczej tylko zagranica i pewnie jeszcze problem z kupnem :(
Trimetoksyamfetaminy to grupa izomerycznych związków, różniących się tylko konfiguracją grup metoksy przy pierścieniu aromatycznym. Charakterystyczną cechą dla tej grupy związków jest synergia efektów psychodelicznych oraz stymulacyjnych, z przewagą tych drugich.
TMA to meskalamfetamina, meskalina z alfa-metylem. DOMeskalina. Opis w PiHKAL.
TMA-2 to DOx z grupą metoksy jako podstawnikiem. Najbardziej psychodeliczne ze wszystkich. Ma swój osobny wątek.
TMA-6 jest ponoć bardzo miłe w działaniu, oraz niezbyt popularne. Tutaj znajdziecie TR, tylko z 2,5mg, kiedy PiHKAL opisuje działanie od 25mg - efekty jednak się zgadzają. :huh:
Pozostałe związki z tej grupy to stymulanty, poza TMA-3, które Papa Shulgin opisał jako nieaktywne. Interesujący materiał, ale faktycznie ciężko dostępny. W Polsce szansę miałoby chyba tylko TMA-6.
Eh szkoda , a istnieją jeszcze jakieś inne związki zbliżone działaniem do meskaliny ?
W tą sobotą lub następna mam własnie w planach przetestować słynne TMA-2 ( w sumie mam do rozporządzenia 60 mg więc pewnie poleci 20 i 40 mg ) , ponoć jeszcze ciekawie TMA-6 sie przezentuje .
Dostęp w Polsce jak i zagranicą bardzo znikomy jeśli ktoś to robi to raczej typowo hobbistycznie lub dla siebie , w ogólnej sprzedaży są niedostępne
Z wyżej wymienionych imho Proscaline i Isoproscaline wydają sie mieć najmniejszy potencjał , proskalina nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia bardzo subtelne działanie .
btw - są jakieś przeciwskazania jeśli z 2-3h temu zarzucilem 3 tabletki Akinetony ponoć bardzo mocno na dopamine oddziałuje
WARN: nie ten temat, poza tym daruj sobie pisanie co dzisiaj planujesz zażyć
Jest 02:12 a mnie dalej ładnie trzyma , chujowe S&S miałem , ale 3 tabletki akinetonu i 70mg EthCat`a w połączeniu z TMA-1 rozkurwiły mnie euforycznie :yay:
Pobudzenia brak , przez prawie cały czas senność raczej.
Jutro opisze coś więcej ale jestem zaskoczony działaniem
Jakieś 20min , a peaku już po 35min gdzieś tak był . Bodyload`u 0 , jedynie nieco na gardle zelegało .
Bylem w gronie znajomych koleżanek ale one najebane , to nie dało rady sie dogadać :( I nie wiem czy to TMA-1 działa tak wycisaszjąco czy fenazepam jeszcze mnie mulił
Co do muzyki to tutaj bardzo małe zmiany :( sam byłem zawiedziony bo tak jak mówisz TMA-2 pięknie zmieniał stan tej rzeczy ^_^
Nie pisz wiadomości bezpośrednio pod innym swoim postem. Scalono @czeslaw
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/38da8a1e-41e0-4836-a9be-11091b8257ab/IMG_2229.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250904%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250904T150002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=b7a9124640d82d94f5d85ed980c8b8bbd2689bd27be95876dc3cc834516b6ba3)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/drozdze.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-08-27_18-13-07.png)
Nasi sąsiedzi legalizują marihuanę. Do 100 gramów na własny użytek
Czechy przygotowują się do ważnych zmian w swoich przepisach dotyczących marihuany. Od 1 stycznia 2026 roku będzie tam legalne posiadanie do 100 gramów marihuany oraz uprawa do trzech roślin konopi na własny użytek. Dzięki temu, Czechy staną się drugim krajem w Unii Europejskiej, który zdecydował się na takie rozwiązania.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/migrena.png)
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!
Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.