Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Bralam kilka miesiecy aco w ciagach tygodniowych z jedno lub dwudniową przerwą miedzy nimi.
Teraz od prawie miesiaca nie tknęlam aco, zato wale kode codzien.
/a zaczelo sie od zakonczenia ciagu z deksem, i zaczal sie nowy, coz takie moje zycie/
gdybym miala warunki to pewnie dalej bym jadla aco, ale nie moge ze wzgledu na wyczulone otoczenie- moja wspollokatorka jednym spojrzeniem omiata moje wyłupiaste gały, i juz litania gotowa, a chłopak, w rozmowie pzez telefon, kiedy to juz mysle zem normalna i wszystko zeszło, to mowi ze skladam zdania conajmniej dziwnie, i juz wie ze sie nazarłam :) - moje prywatne gestapoooooooooooo <3
i chyba co do uzaleznienia, to poprostu cierpie na jakis baniocholizm, byc moze, do aco mnie juz nie ciagnie prawie wcale, ale gdybym miala okazję to bym wziela :D
Wiele osób
Co może wyniknąć
Z tego chaosu
kropeczka.
To mi sie podoba ze biore kiedy chce, a miech przerwy mnie nie rusza.
Trzeba umieć sie kontrolowac, silna wola to jest to, a opiaty to najgorsze zlo. (tak bralem je) z nimi tez skonczylem zabawe, a bylo nawet fajnie, lecz wiedzialem do czego moga doprowadzic, powiedzialem sobie NIE i tyle.
BTW. Mysle ze czas na tripa, pestki zakupione, wiec moge sobie pozwolic. Ale jeszcze zobaczymy jak bdz mi sie chciało. :retarded:
Póki mnie to tak rozaniela i mam możliwość wpieprzania tego codziennie, naprawdę nie widzę potrzeby robienia jakiegoś dłuższego okresu abstynencji
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.