nikya pisze:No cóż, proponuję nie mówić kompletnie nic i nie zgrywać cwaniaka, bo jedynie wpierdol można dostać..
Ja odradzam cwaniaczenie. Najlepiej stwierdzic ze nie odpowiada sie na pytania i jak przyciskaja to powtazac ze sie nie odpowie. Grunt zeby byc uprzejmym i kulturalnym.
Najgorsze co mozna zrobic to akcje podobne do "wiem ale nie powiem" "sami to ze mnie wyciagnijcie"
Uwierz we mnie.
Wierzę w was. Wierzę, że nie nadaremnie. Młode pokolenie, ostrzeżenie, życie z gównem nie ciekawsze... To nie koniec, tutaj zacznę.
Jeszcze raz powtórzę, co wpoiło mi podwórze: trzymać się jak najdłużej.
i wszystko :D
Opcja1:
Więc albo byłam w klubie, wyszłam na fajkę i jakiś koleś mnie zagadał (niech będzie przystojny blondyn) dał mi towar pogadaliśmy i tyle go widziałam.
Opcja2:
Owy tajemniczy blondyn dał mi ten towar mówiąc, że to legalny dopalacz "Ja panowie nigdy w życiu nie brałam nic legalnego" :D no pod warunkiem,że nie mam żadnego gówna w domu :|
A teraz to się śmieje sama do siebie bo w opcji z przystojnym blondynem,wyszłabym na zdesperowaną wariatkę ale lepiej wyjść na wariatkę niż na ćpuna! :-p
Więc pozostaje opcja 1: Dostałam coś od tego blondyna pod klubem. Wzięłam na własną odpowiedzialność, tak głupia jestem i biorę to na siebie! Pierwszy i ostatni raz jakby coś ;)
A jak już trafimy na nadgorliwych to słyszałem też o tekście "przez internet z Holandii". Ale wtedy można się liczyć ze starannym przetrzepaniem kompa.
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat
Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?