Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 49 / / 0
W zasadzie to legalizacja marihuany mi wisi.

Ja chciałbym jedyne testów dla pracowników sądów , prokuratury Policji i polityków .
Obowiązek obejmuje ojciec matka brat siostra syn córka wnuk i wnuczka!
raz na trzy miesiące

Do narkotyków dołączam również narkotyk TWARDY , - alkohol etylowy
Chce wiedzieć, który poseł głosuje nawalowy
W przypadku pozytywnego testu wszyscy z mocy prawa są zwolnieni z pracy

Nic więcej!

Doskonale wiem jak wygląda sytuacja!

Okaże się że , policja , sąd , i prokuratura nie pracują!
Sejm zamarł i nie ma kto psuć prawa!
Uwaga! Użytkownik Fantasticfru nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3309 / 22 / 0
cool pomysł bro. I po co nowy wątek?
  • 2129 / 31 / 0
Niektórzy są tak nawaleni, że nie potrafią nawet tego ukryć, jak tu, przykład posła Andrzeja Pałysa http://www.youtube.com/watch?v=JUqmqe44VBM
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2011 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 488 / 7 / 0
"Chcę zrobić dla naszego miasta Białegostoku następujące rzeczy. Zlikwidować całkowicie dla młodzieży alkohol, papierosy i narkotyki. Usprawnić w naszym Białymstoku komunikację miejską; miejską i dalekobieżną. Tak! Bo nasza komunikacja jest bardzo, bardzo słaba, bardzo zła. Otworzyć zakłady i miejsca pracy dla młodzieży i dla ludzi. Tak! I chcę bardzo, bardzo to zrobić. Usprawnić w naszym mieście, w całym, na całym Podlasiu, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego"
  • 49 / / 0
Każdy pracownik najemny- urzędnik ( prokurator , sędzia , policjant, poseł itp) ma obowiązek poddać się badaniom okresowym.
Wiec przepis już jest .

Do przepisu tylko dodać , że badania okresowe mają zawierać badanie na obecność środków w organizmie takich , to a takich, (Wykaz uzupełniany na bieżąco , no bo może jakieś nowe dopalacze ) oraz używania alkoholu i nikotyny.
Wykrycie tych środków skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym, ze skutkiem natychmiastowym z wszystkich posad rządowych!:)
Uwaga! Użytkownik Fantasticfru nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1169 / 17 / 0
Kurwa, mam wrażenie że fantasticfru popierdoliły się fora.
Tutaj nie siejemy propagandy oraz utopijnych pomysłów tylko rozmawiamy na temat substancji psychoaktywnych.
Powidz mi i co miały by te testy zmienić ?
Ludzie są śmieszni, to tak jak wczoraj na tvnie było o tym że komendant z jednej jednostki wypisał upomnienie drugiemu zamiast mandatu za przekroczenie prędkości.
Policja to też jest w pewnym sensie firma, logiczne że swój swojemu nie będzie wpierdalał miny (chodz, coraz czesciej trafiają sie skurwysyny którzy wpierdolą mandat swojemu).
ALe na szczęście świat to dosyć małe miejsce, rok - dwa i sytuacje się odwracają.
Tak, że pamietajcie drodzy panowie Policjanci, aby swoim nie wpierdalać mandatu bo kij ma zawsze dwa końce :)
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.