Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Chcę skończyc z ggg, jednak jak przestanę - depresja. Dostałem bupropion który nie sprawdził się kompletnie. prozak na mnie też słabo działa (może za krótko brałem).
Potrzebuję czegoś na prawdę dobrego, coś po czym będę rozmowny, SZCZĘŚCLIWY, bez żadnych fobii i lęków.
NIektórzy zachwalają selegilinę, inni chwalą paroxetynę.
Do tego dorzuciłbym memotropil 2400-3600 dziennie, bo mi trochę pomaga, tzn sprawia, że czuję się inteligentniejszy heheh
Wszelkie sugestie mile widziane.
Ps. aktualne po części wyszedłem z ciągu tzn po ponad 2 tyg ciągu 24/7 nie piłem 24h (czyli najgorsze za mną) potem napiłem się 3 razy i dzisiaj tez ze 3 albo 4 wypiję także jeszcze całkowicie nie wyszedłem fiyzcznie z gbla, ale klon przychodzi mi z pomocą, czyli można powiedzieć, że jutro będę już ok
PS.2 Po ponad 2 tygodniowym okresie słobo gien już działała, wystarczyło że nie piłem dobę, wypiłem i to już jest "to" (zwłaszcza ze klon kraży i kofa), aż się nie chce kończyć.. ale dosyć już jechania z tym klonem i gienem...ops już jem klono prawie tydzień, wczoraj na noc poszło 8mg i czułem ze to mało..
coś po czym będę rozmowny, SZCZĘŚCLIWY, bez żadnych fobii i lęków.
Tzn. jest - GBL :cheesy:
tydzień klona biorę prawie, dawki całkiem nie małe od 2mg do 8 ostatnim razem). teraz zjadłem cwiartkę klona i tak jakby trochę lepiej i się robi, kurwa dopiłbym gbla, ale nie, będę twardy hehe
Pojadę na klonie do poniedzialku, a potem ewentualną zwalę klonową zaleczę gienem o ile GBL da radę zniwelować nerwowość wywołaną brakiem klonów, potem parę dni gblowania i znów trzeba będzie trochę poklonować,żeby łagodnie wylądowac z gblem i kółko się zamyka..
Pojadę na klonie do poniedzialku, a potem ewentualną zwalę klonową zaleczę gienem o ile gbl da radę zniwelować nerwowość wywołaną brakiem klonów, potem parę dni gblowania i znów trzeba będzie trochę poklonować,żeby łagodnie wylądowac z gblem i kółko się zamyka..
Tymczasem ide w pole zakopac swoja butelke z gbl, bo tak kurwa dluzej byc nie moze.
Serdeczne mam tego dość, moja rodzina chyba bardziej jak ja, laska też nienawidzi tego..same problemy i przypały, a bez giena puskta, ból.
Moja nadzieja w selegilinie albo paroksetynie
ps poszło 0,5 klona i 3ml giena i czuję, że zaczynam żyć (przydaaby sie kawka jeszcze haha i fajeczek o)
NO FUTURE.
a widzę, ze uzal od klonów mnie lekkie ogarnie przez te moje niekonsekwentne podejście do odstawki
Trzeba było nie gblować chcociaż ze 3 dni ale na drugi dzień musiałem bo robota, dzisiaj w sumie to już moje fanaberie, huj ostatnią dawkę g przyjąłem o 15 zobaczymy jak będę się czuł jutro (aa jutro też na pewno coś gienknę i przynajmniej wydaje mi się, że wyjde z tego, ale z drugiej strony wpomagam się klonami...........
ps. jak na serio chcesz wyjść to wyzeruj butle kurwa i nie kupuj , a jak juz teraz chcesz zakończyć to oddaj ją mi .pzdr
Tydzień, 2 przerwy i znowu można zaczynać pakowac sie w gówno, ale na pewno nie dłużej niż ponad tydzień, bo potem efektów zero, a przymus jest i to ostry..
Ost dawkę przyjałem o 15, jutro na rozruch też pewnie łyknę, po południu tez i w nocy, redukcja dawki jest. Zobaczymy co się będzie działo.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kokoalfabet.jpg)
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki
Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cc22dd5c-fa77-42fe-ac89-129b384de5c9.jpg)
Setki kilogramów narkotyków w gaśnicach i kołach zapasowych. Osiem osób przed sądem
Prokurator Prokuratury Regionalnej w Gdańsku skierował do Sądu Okręgowego w Gdańsku akt oskarżenia przeciwko ośmiorgu osobom, oskarżonym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem marihuaną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Aktem oskarżenia objęto siedmiu mężczyzn i jedną kobietę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-06-12_18-39-02.png)
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood
Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...