Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 336 • Strona 19 z 34
  • 2179 / 31 / 0
kiedyś rąbałem nalewki z wodą mineralną. Co by sie zbytnio nie zakurwić. Najwieksze ścierwo jakie piłem to MOCARZ i KIBOL
  • 198 / 6 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: nord »
na mundial 2002 wypuścilie serię wina " mundial " flaszka w kształcie statuetki. Cena jak na tamte czasy mundialowa 7.40 za 0.7 wińska.

O "kibolu" nie słyszałem, podobnież była nalewka "widzewiak mocny" .
  • 381 / 5 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: MihauAniou »
W tych czasach to ja alkoholu nie ruszałem : D
A żałuje,jestem przekonany,że dla samego kształtu butelki oraz etykiety warto by było złoić...
Wczoraj XXL-niezgorsze,słodsza wersja standardowej Wiśni.

Zbędny cytat wyciąłem. mrstothet.
  • 198 / 6 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: nord »
bo tak w 2000,2002 mocne tanie piwska nie były popularne(i mniej dostępne) jak teraz ( w przedziale 1.80-2.50), teraz 2.50 wydaje się za chuj-bronka 0.66l. Widze masa ( głównie nie bogatych, bądż częsciej pijających ) ludzi to pije, trafić u mnie na osi na kogoś z nalewką jest ciężko.

Ostatnio (przedwczoraj) łyknęliśmy po wińsku 1990 xxx jakaś seria limitowana, firmy nie znam.
11% delikatnie poczesało, wymiotów, nudnosći nic a nic. Butelka zwrotna

edit/ z tym winem mundial to raz było tak, zjebaliśmy ze szkoły, wychlaliśmy ich kilkanaście i póżniej graliśmy w gałę o http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:eJdu ... 78.jpg&t=1
[Zdjęcie statuetki Mundialu].
Opisujemy linki. mrstothet.


fajne czasu były ;-) pzdro
  • 3854 / 316 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: Procent »
MihauAniou pisze:
Hehe,a ktoś próbował opcji tuningu jabola ?
Amarena+tęczowa cola.Dzban wiśniowy+cola cherry (jakakolwiek) ? Warto ! : P
Moim najgorszym jabolem chyba było Gorzkie Miodowe,czy jakoś tak.Czego nie można powiedzieć o wyżej wymienionym mixie Dzbana.To chyba mój faworyt.

U mnie na osiedlu, hitowym połączeniem był kiedyś 'Karton' (wiśniowy, 18 %) + cola. Ogólnie kiedyś tego samego kartona, waliłem w mixie z piwem, w jednym kuflu %-D Miażdżyło w chuj. Na szczęście już nie pijam takich trunków. Ostatni raz chyba z 1,5 roku temu, ze względów ekonomicznych. Jebać jabole.
  • 1558 / 18 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: Blefujesz »
Tylko LIPA Z MIODEM :D
  • 10 / / 0
1. Agropol (wszystkie snaki)
2. Biały Patyk (agrestowa przyjemnosc :D)
3. Komandos

Trójca najlepszych sikaczy.
  • 133 / / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: rrx »
Blefujesz pisze:
Tylko LIPA Z MIODEM :D


Wypije każde winko ale Lipy z miodem nigdy więcej :-/ jestem u odporniony na ciężkie smaki ale jak kupiłem owe winko to wypiłem 1/3 więcej rady niedałem bo zapierdalało sztywną skarpetą menela na dodatek pływał tam osad. Najlepsze winko jakie piłem to owoce leśne wchodziło jak woda :-D
3D w HD
  • 73 / / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: suerte »
Amarena + cola tęczowa to było TO ;-)
Teraz nie ma tęczowianki i trzeba kupować burżujską Colę Original za ponad 2 zł :-/
Jam jest suerte. Szczęście. Can you help me occupy my brain? %-D odpowiedzią na wszystkie pytania
  • 381 / 5 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: MihauAniou »
Przecież w Biedzie jest jakaś tam cola za ~70 gr. jeszcze.To nie ta z jeżykiem,ale daje rade. ; D
ODPOWIEDZ
Posty: 336 • Strona 19 z 34
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.