Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 336 • Strona 19 z 34
  • 2179 / 31 / 0
kiedyś rąbałem nalewki z wodą mineralną. Co by sie zbytnio nie zakurwić. Najwieksze ścierwo jakie piłem to MOCARZ i KIBOL
  • 198 / 6 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: nord »
na mundial 2002 wypuścilie serię wina " mundial " flaszka w kształcie statuetki. Cena jak na tamte czasy mundialowa 7.40 za 0.7 wińska.

O "kibolu" nie słyszałem, podobnież była nalewka "widzewiak mocny" .
  • 381 / 5 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: MihauAniou »
W tych czasach to ja alkoholu nie ruszałem : D
A żałuje,jestem przekonany,że dla samego kształtu butelki oraz etykiety warto by było złoić...
Wczoraj XXL-niezgorsze,słodsza wersja standardowej Wiśni.

Zbędny cytat wyciąłem. mrstothet.
  • 198 / 6 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: nord »
bo tak w 2000,2002 mocne tanie piwska nie były popularne(i mniej dostępne) jak teraz ( w przedziale 1.80-2.50), teraz 2.50 wydaje się za chuj-bronka 0.66l. Widze masa ( głównie nie bogatych, bądż częsciej pijających ) ludzi to pije, trafić u mnie na osi na kogoś z nalewką jest ciężko.

Ostatnio (przedwczoraj) łyknęliśmy po wińsku 1990 xxx jakaś seria limitowana, firmy nie znam.
11% delikatnie poczesało, wymiotów, nudnosći nic a nic. Butelka zwrotna

edit/ z tym winem mundial to raz było tak, zjebaliśmy ze szkoły, wychlaliśmy ich kilkanaście i póżniej graliśmy w gałę o http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:eJdu ... 78.jpg&t=1
[Zdjęcie statuetki Mundialu].
Opisujemy linki. mrstothet.


fajne czasu były ;-) pzdro
  • 3854 / 316 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: Procent »
MihauAniou pisze:
Hehe,a ktoś próbował opcji tuningu jabola ?
Amarena+tęczowa cola.Dzban wiśniowy+cola cherry (jakakolwiek) ? Warto ! : P
Moim najgorszym jabolem chyba było Gorzkie Miodowe,czy jakoś tak.Czego nie można powiedzieć o wyżej wymienionym mixie Dzbana.To chyba mój faworyt.

U mnie na osiedlu, hitowym połączeniem był kiedyś 'Karton' (wiśniowy, 18 %) + cola. Ogólnie kiedyś tego samego kartona, waliłem w mixie z piwem, w jednym kuflu %-D Miażdżyło w chuj. Na szczęście już nie pijam takich trunków. Ostatni raz chyba z 1,5 roku temu, ze względów ekonomicznych. Jebać jabole.
  • 1558 / 18 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: Blefujesz »
Tylko LIPA Z MIODEM :D
  • 10 / / 0
1. Agropol (wszystkie snaki)
2. Biały Patyk (agrestowa przyjemnosc :D)
3. Komandos

Trójca najlepszych sikaczy.
  • 133 / / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: rrx »
Blefujesz pisze:
Tylko LIPA Z MIODEM :D


Wypije każde winko ale Lipy z miodem nigdy więcej :-/ jestem u odporniony na ciężkie smaki ale jak kupiłem owe winko to wypiłem 1/3 więcej rady niedałem bo zapierdalało sztywną skarpetą menela na dodatek pływał tam osad. Najlepsze winko jakie piłem to owoce leśne wchodziło jak woda :-D
3D w HD
  • 73 / / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: suerte »
Amarena + cola tęczowa to było TO ;-)
Teraz nie ma tęczowianki i trzeba kupować burżujską Colę Original za ponad 2 zł :-/
Jam jest suerte. Szczęście. Can you help me occupy my brain? %-D odpowiedzią na wszystkie pytania
  • 381 / 5 / 0
Re: Jabole
Nieprzeczytany post autor: MihauAniou »
Przecież w Biedzie jest jakaś tam cola za ~70 gr. jeszcze.To nie ta z jeżykiem,ale daje rade. ; D
ODPOWIEDZ
Posty: 336 • Strona 19 z 34
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.