jak to możliwe? przecież dzisiaj jest 1 września i dopiero 10 rano.
sory za zamianę tematu ale coś jest nie tak.
zmien strefe czasowa bo masz zle ustawiona (tez tak kiedys mialem).
śpiący pisze:po 40 sekundach takiego oddychania zaczeło mi cholernie mocno dzwonić w uszach i zrobiło mi się słabo,cały zdrętwiałem,nie sądze aby było to bezpieczne.po następnej,3 minutowej oróbie poczułem dziwny ból serca i nie mogłem wziąść większego oddechu przez kilka minut,przy próbie wciągnięcia powietrza pojawiał się zatrzymujący próbe wciągnięcia większej ilości powietrza ból w sercu,to może być BARDZO niebezpieczne.
Zieleń pisze:nie masz przypadkiem problemów z krążeniem/ciśnieniem od stymulantów? wtedy takie oddychanie może mocno zaszkodzić. samo zdrętwienie i lekkie bóle to "normalny" objaw, ale z serduchem nie ma żartów
śpiący pisze:poczułem dziwny ból serca i nie mogłem wziąść większego oddechu przez kilka minut,przy próbie wciągnięcia powietrza pojawiał się zatrzymujący próbe wciągnięcia większej ilości powietrza ból w sercu
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad
Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów
Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.